SLEVY A VÝHODY S BLUE STYLE

Blue Style Vám nabízí ty nejlepší slevy a výhody. Až 2 děti zdarma, slevy do 21% na dospělou osobu.
Dovolená, která letí!

LÉTO 2018

  • Až 2 děti zdarma + garance slevy do 10 % pro dospělé
  • Garance slevy pouze pro dospělé do 21 %
  • Nabídka platí pro odlety od 1. 5. 2018.

DĚTI ZDARMA A SLEVY PRO DOSPĚLÉ

info

AŽ 2 DĚTI ZDARMA + GARANCE SLEVY DO 10 % PRO DOSPĚLÉ

Rodina

CESTUJETE-LI SE DVĚMA DĚTMI,
kdy jedno dítě splňuje věk 1. dítěte uvedený v ikoně a druhé dítě splňuje věk uvedený v ikoně pro 2. dítě, pak vaše 1. dítě nabízíme ZCELA ZDARMA. Počet míst je limitován, platí pro konkrétní termíny, konkrétní typy pokojů a typy stravování. Doporučujeme vám včasnou rezervaci. Pro vaše 2. dítě máte možnost využít nabídku „Pevné dětské ceny pro 2. dítě“, kdy my nabízíme ubytování a uvedené stravování ZDARMA a v některých případech zvýhodněnou cenu vybraných služeb, a vy platíte pouze letenku a povinné příplatky. Počet míst je limitován, platí pro konkrétní termíny, typy pokojů a typy stravování. Doporučujeme vám včasnou rezervaci.

Po vyčerpání kapacity nabídky 1. dítě ZCELA ZDARMA a/nebo po skončení její platnosti (platí při závazné rezervaci do 18. 3. 2018) můžete využít nabídku „dítě za Symbolickou cenu“, kdy my nabízíme pro vaše 1. dítě ubytování a uvedené stravování ZDARMA a zvýhodněnou cenu letenky pro vaše 1. dítě. Počet míst je také limitován. Po vyčerpání této nabídky máte možnost dále využít nabídku „Pevné dětské ceny pro 1. dítě“, kdy my nabízíme pro vaše 1. dítě ubytování a uvedené stravování ZDARMA, vč. vybraných služeb, a vy platíte pouze letenku a povinné příplatky. Počet míst je také limitován. Po vyčerpání všech těchto nabídek platíte dětskou cenu za 1. dítě dle aktuální cenové nabídky.

Nabídka „Pevná dětská cena pro 2. dítě“ platí pro vybrané typy pokojů a typy stravování. Počet míst je limitován. Po vyčerpání této nabídky platíte dětskou cenu za 2. dítě dle aktuální cenové nabídky. Výše pevných dětských cen závisí na vámi zvolené destinaci.

Dětské ceny se vztahují na děti od 2 let věku až do dovršení věku vyznačeného v ikonách u jednotlivých ubytovacích zařízení (v den zpátečního odletu nesmí tento věk dovršit).
Tyto nabídky platí při ubytování se dvěma dospělými osobami, není-li uvedeno jinak.

CESTUJETE-LI S JEDNÍM DÍTĚTEM,
které splňuje věk dítěte uvedený v ikoně, pak vám nabízíme dítě ZCELA ZDARMA. Počet míst je limitován a platí pro konkrétní termíny, konkrétní typy pokojů a typy stravování. Doporučujeme vám včasnou rezervaci.

Po vyčerpání kapacity nabídky dítě ZCELA ZDARMA a/nebo po skončení její platnosti (platí při závazné rezervaci do 18. 3. 2018) můžete využít nabídku „dítě za Symbolickou cenu“, kdy my nabízíme ubytování a uvedené stravování ZDARMA a zvýhodněnou cenu letenky pro vaše dítě. Počet míst je také limitován. Po vyčerpání této nabídky máte možnost dále využít nabídku „Pevné dětské ceny pro 1. dítě“, kdy my nabízíme pro vaše dítě ubytování a uvedené stravování ZDARMA, vč. vybraných služeb, a vy platíte pouze letenku a povinné příplatky. Výše pevných dětských cen závisí na vámi zvolené destinaci.

Počet míst je také limitován. Po vyčerpání této nabídky platíte dětskou cenu dle aktuální cenové nabídky.

Dětské ceny se vztahují na děti od 2 let věku až do dovršení věku vyznačeného v ikonách u jednotlivých ubytovacích zařízení (v den zpátečního odletu nesmí tento věk dovršit).
Tyto nabídky platí při ubytování se dvěma dospělými osobami, není-li uvedeno jinak.

info

GARANCE SLEVY DO 10 % NA DOSPĚLOU OSOBU

Čerpáte-li některou z výše uvedených nabídek DĚTI ZDARMA, nabízíme navíc slevu na každou dospělou osobu za včasnou rezervaci. Sleva platí pro všechny ubytovací kapacity a platí při závazné rezervaci do 18. 3. 2018. Aktuální informace o výši slev naleznete u jednotlivých hotelů.

Nabídku „až 2 děti Zdarma“ je možné uplatnit na každou rezervaci pouze jedenkrát. Kapacita nabídky je omezena. Tato nabídka neplatí pro Spojené arabské emiráty. Informace o těchto nabídkách a jejich dostupnosti naleznete u jednotlivých hotelů, které možnost využít této nabídky nabízejí.

GARANCE SLEVY POUZE PRO DOSPĚLÉ DO 21 %

info

Pani

Cestujete-li bez dětí a/nebo nevyužíváte-li při své rezervaci nabídku „až 2 děti Zdarma“, pak máte možnost využít naši atraktivní nabídku, kdy můžete získat slevu při včasné rezervaci na každou dospělou osobu. Sleva platí pro všechny ubytovací kapacity a platí do 18. 3. 2018. Aktuální informace o výši slev naleznete u jednotlivých hotelů.

Nabídku Garance slevy pouze pro dospělé do 21 % nelze kombinovat s nabídkou Děti zdarma.

Všechny uvedené slevy v % na této stránce se vypočítávají z konečné ceny zájezdu.

Nabídka „Až 2 DĚTI ZDARMA“ a nabídka GARANCE SLEV PRO DOSPĚLÉ OSOBY nelze využít na prodej zájezdů na poslední chvíli (Last Minute).

info

EXOTIKA 2017/2018

  • Dítě zdarma a sleva až 10 % na dospělou osobu
  • Až 21 % sleva na dospělou osobu, pokud cestujete bez dětí

Nabídka platí pro odlety od 1. 11. 2017.
Ukončeno k 30. 9. 2017.

DĚTI ZDARMA A SLEVY PRO DOSPĚLÉ

AŽ 2 DĚTI ZDARMA + SLEVY PRO DOSPĚLÉ

EGYPT Hurghada & Marsa Alam
Děti

Cestujete-li se dvěma dětmi, kdy jedno dítě splňuje věk 1. dítěte uvedený v ikoně a druhé dítě splňuje věk uvedený v ikoně pro 2. dítě, pak vaše 1. dítě nabízíme ZCELA ZDARMA. Počet míst je limitován, platí pro konkrétní termíny, konkrétní typy pokojů a typy stravování. Doporučujeme vám včasnou rezervaci. Pro vaše 2. dítě máte možnost využít nabídku „Pevné dětské ceny pro 2. dítě“, kdy my nabízíme ubytování a uvedené stravování ZDARMA a v některých případech zvýhodněnou cenu vybraných služeb a vy platíte pouze letenku a povinné příplatky. Počet míst je limitován, platí pro konkrétní termíny, typy pokojů a typy stravování. Doporučujeme vám včasnou rezervaci.

Po vyčerpání kapacity nabídky 1. dítě ZCELA ZDARMA a/nebo po skončení její platnosti (platí při závazné rezervaci do 30. 9. 2017) můžete využít nabídku „dítě za Symbolickou cenu“, kdy my nabízíme pro vaše 1. dítě ubytování a uvedené stravování ZDARMA a zvýhodněnou cenu letenky pro vaše 1. dítě. Počet míst je také limitován a tato nabídka platí při závazné rezervaci do 30. 9. 2017. Po vyčerpání této nabídky a/nebo po skončení její platnosti máte možnost dále využít nabídku „Pevné dětské ceny pro 1. dítě“, kdy my nabízíme pro vaše 1. dítě ubytování a uvedené stravování ZDARMA, vč. vybraných služeb a vy platíte pouze letenku a povinné příplatky. Počet míst je také limitován a tato nabídka platí při závazné rezervaci do 30. 9. 2017. Po vyčerpání těchto nabídek a/nebo po skončení jejich platnosti, platíte dětskou cenu za 1. dítě dle aktuální cenové nabídky.

Nabídka Pevná dětská cena pro 2. dítě platí při závazné rezervaci do 30. 9. 2017, platí pro vybrané typy pokojů a typy stravování. Počet míst je limitován. Po vyčerpání této nabídky a/nebo po skončení její platnosti platíte dětskou cenu za 2. dítě dle aktuální cenové nabídky.

Výše pevných dětských cen závisí na vámi zvolené destinaci.

Dětské ceny se vztahují na děti od 2 let věku až do dovršení věku vyznačeného v ikonách u jednotlivých ubytovacích zařízení (v den zpátečního odletu nesmí tento věk dovršit). Tyto nabídky platí při ubytování se dvěma dospělými osobami, není-li uvedeno jinak.

DÍTĚ ZDARMA + SLEVY PRO DOSPĚLÉ

Cestujete-li s jedním dítětem, které splňuje věk dítěte uvedený v ikoně, pak vám nabízíme dítě ZCELA ZDARMA. Počet míst je limitován a platí pro konkrétní termíny, konkrétní typy pokojů a typy stravování. Doporučujeme vám včasnou rezervaci.

Po vyčerpání kapacity nabídky dítě ZCELA ZDARMA a/nebo po skončení její platnosti (platí při závazné rezervaci do 30. 9. 2017) můžete využít nabídku „dítě za Symbolickou cenu“, kdy my nabízíme ubytování a uvedené stravování ZDARMA a zvýhodněnou cenu letenky pro vaše dítě. Počet míst je také limitován a platí při závazné rezervaci do 30. 9. 2017. Po vyčerpání této nabídky a/nebo po skončení její platnosti máte možnost dále využít nabídku „Pevné dětské ceny pro 1. dítě“, kdy my nabízíme pro vaše dítě ubytování a uvedené stravování ZDARMA, vč. vybraných služeb a vy platíte pouze letenku a povinné příplatky. Výše pevných dětských cen závisí na vámi zvolené destinaci.

Počet míst je také limitován a platí při závazné rezervaci do 30. 9. 2017. Po vyčerpání této nabídky a/nebo po skončení její platnosti platíte dětskou cenu dle aktuální cenové nabídky.

Sleva až 10% na dospělou osobu

Čerpáte-li výše uvedenou nabídku DÍTĚ ZDARMA nabízíme navíc slevu na každou dosp. osobu za včasnou rezervaci. Sleva platí pro všechny ubytovací kapacity a je časově omezena. Výše slevy pro dosp. osoby za včasnou rezervaci je v závislosti na době učinění závazné rezervace následující:

  • Při závazné rezervaci do 30. 9. 2017 získáte slevu 10 %

Dětské ceny se vztahují na děti od 2 let věku až do dovršení věku vyznačeného v ikonách u jednotlivých ubytovacích zařízení (v den zpátečního odletu nesmí tento věk dovršit). Tyto nabídky platí při ubytování se dvěma dospělými osobami, není-li uvedeno jinak.

SLEVY POUZE PRO DOSPĚLÉ až 21 %

Dospělý

Cestujete-li bez dětí,
pak máte možnost využít naší atraktivní nabídku, kdy můžete získat slevu při včasné rezervaci na každou dospělou osobu.
Sleva platí pro všechny ubytovací kapacity a je časově omezena. Výše slevy pro dosp. osoby za včasnou rezervaci je v závislosti na době učinění závazné rezervace následující:

  • Při závazné rezervaci do 30. 9. 2017 získáte slevu 21 %

Nabídku Slevy pouze pro dospělé až 21 % nelze kombinovat s nabídkou Děti zdarma.

image

Cestujete-li do některé z výše uvedených exotických destinací, pak máte možnost využít naší atraktivní nabídku, kdy můžete získat slevu při včasné rezervaci na každou dospělou osobu.Sleva platí pro všechny ubytovací kapacity a je časově omezena. Výše slevy pro dosp. osoby za včasnou rezervaci je v závislosti na době učinění závazné rezervace následující:

  • Při závazné rezervaci do 30. 9. 2017 získáte slevu 21 %

Všechny uvedené slevy v % se vypočítávají z konečné ceny zájezdu.