Nepropásněte posledních pár dní největších slev a výhod! Platí jen do 30. 10. 2016

Slunečné pobřeží

Přes 8 km dlouhá pláž se zlatavým pískem, vynikající kuchyně - to je Slunečné pobřeží.Vše o Burgasu

Burgas

8 dní již od
8 690 Kč
Zobrazit 4 778 zájezdů

Dovolená v Burgasu - vše co potřebujete vědět

Toužíte prožít aktivní a prosluněnou dovolenou, obdivovat úžasné přírodní scenérie nebo poznat krásná historická místa? Pak právě Bulharsko pro vás bude jasnou volbou! Tato země má úchvatné pobřeží s krásnými písčitými plážemi, rozmanitou přírodu s velkým množstvím národních parků a letovisek s romantickými historickými centry. Nechybí ani vynikající bulharská kuchyně a pohostinnost místních obyvatel. Bulharsko je místem, kde si vychutnáte dovolenou se vším všudy!

Bulharsko - Slunečné pobřeží 

mapaHlavní atrakcí této populární prázdninové oblasti je 200 metrů široká a přes 8 kilometrů dlouhá pláž se zlatavým pískem. Toto vyhledávané místo se pyšní krásnou pobřežní promenádou s množstvím restaurací, kaváren a barů. Na své si přijdou také milovníci zábavy a nákupů. 

Slunečné pobřeží je největším letoviskem ležícím přibližně 40 km severně od Burgasu a 5 kilometrů od Nesebaru. Oplývá dlouhou písčitou pláží s pozvolným vstupem do moře. Díky příjemným klimatickým podmínkám je Slunečné pobřeží jedním z nejvyhledávanějších letovisek u Černého moře a je držitelem „Modré vlajky“, prestižním oceněním pro letoviska s nadstandardní čistotou pláže i moře.

dívkaNa přilehlé promenádě, která se táhne podél pobřeží, najdete kromě množství obchůdků, kaváren, restaurací a barů také vyhlášený aquapark, sportovní hřiště, půjčovny sportovních potřeb, varieté a kasín. K dopravě po letovisku můžete využít místní minivláček, drožku, případně se jen tak projet na koni. K poznávání okolních míst doporučujeme místní autobusovou dopravu. Slunečné pobřeží je ideálním místem pro strávení příjemné dovolené pro všechny věkové kategorie.

molo

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!