Vaše dovolená bude Blue Style

Dovolenou vnímá většina lidí jen jako tu část roku, kdy mají volno. Pro nás je ale dovolená mnohem víc. Víme, že se za tímto magickým slovíčkem skrývají hodiny a hodiny odpočinku, relaxace a chvil, kdy lidé nabírají síly, odpočívají a jsou oproštěni od svých každodenních starostí. I proto si vybíráme pro spolupráci ty nejkvalitnější hotely. Mnohaleté partnerství s nejlepšími hoteliéry nám dává v tomto oboru jistotu, že našim klientům můžeme nabídnout opravdu to nejlepší z nejlepšího.

V katalogu, který právě držíte v rukách, najdete kouzelná místa, romantická zákoutí i hotely jako stvořené pro rodinnou dovolenou. A nejen pro ni, na své si přijdou i zamilované páry, jednotlivci či senioři. V naší nabídce naleznete hotely, ve kterých duní život a kde je stále co dělat, ale také hotely, které jsou pouze pro dospělé. Dovolená v takovém hotelu může někomu přinést úplně nový zážitek z relaxace. Naším cílem bylo a je vytvořit ucelenou nabídku produktů a služeb, z nichž si vybere opravdu každý a zároveň neudělá chybu. Všechny hotely, které nabízíme, máme pečlivě prozkoumané a osobně jsme ověřovali kvalitu a rozsah služeb, jež poskytují.

Řada lidí očekává, že rok 2018 bude v jejich životě přelomovým. Není se co divit, letopočty s osmičkou na konci patřily v dějinách českých zemí k revolučním a možná i vám se podaří tento rok zažít něco neobvyklého, co vám změní život. Nabízí se třeba dovolená v pohodovém Řecku, nebo třeba v temperamentním Španělsku. A nejen to, zajímavých lokalit, kam se můžete vydat a prožít své malé dobrodružství, je celá řada. Ve Spojených arabských emirátech zažijete příval perského luxusu, v Egyptě se zase můžete ponořit za krásami korálových útesů. Kdo dává přednost klidné dovolené, přivítá nabídku hotelů, kde je možný pobyt bez dětí. Opačným pólem je více než čtyřicet klubových hotelů s koncepty Blue Club a Croco Club.

Za dobu dvacetileté existence za sebou máme statisíce spokojených klientů, kteří se opakovaně vrací. To je pro nás velkým závazkem do budoucna a zároveň tím nejlepším důvodem, proč brát téma dovolené vážně.

Věřím, že si z letošní nabídky vyberete to pravé, a pokud vás zaujme více lokalit, pamatujte, že můžete využít slevu stálého klienta už po prvním zájezdu.

Lenka Pátek
Obchodní ředitelka CK Blue Style
podpis paní Berberi

Partneři

Travel Service

Travel Service

Letecká doprava

ERV pojišťovna a. s.

International Travel Protection

(do 30. 9. 2012 Evropská Cestovní Pojišťovna, a.s.)

ACK ČR
ACK

Naše CK je členem nejstarší Asociace cestovních kanceláří v ČR

flydubai
flydubai

Letecká doprava

Zahraniční partneři

DJERBA

VOYAGES 2000

TUNISKO

VOYAGES 2000

MALLORCA

WORLD 2 MEET

MALLORCA

SIDETOURS

SAMOS

ELLINAS TOURS S.A.

RHODOS

DESTINATION ONE

KOS

DESTINATION ONE

KRÉTA

RHODOS TOURS TRAVELAND CRETE

KRÉTA - CHANIA

DESTINATION ONE – Island of Crete

ZAKYNTHOS

GREEKTOURS

KORFU

MEETING POINT HELLAS

  • +30 2111 208019

KEFALONIE

CARPE DIEM TRAVEL

MAROKO

UNIVERS HOLIDAYS

TURECKO

TIVRONA TOURS, S.A.

EGYPT HURGHADA

BRIGHT SKY TRAVEL

EGYPT MARSA ALAM

BRIGHT SKY TRAVEL

EGYPT SHARM EL SHEIKH

BRIGHT SKY TRAVEL

BULHARSKO

TRAVEL STYLE LTD

SICÍLIE

KIWI BEACH RESORTS

KALÁBRIE

DESTINAZIONE CALABRIA

Thajsko

EXOTIC VOYAGE Co., Ltd.

Spojené arabské emiráty

SKYMAX HOLIDAYS

Spojené arabské emiráty

Meeting POINT

  • +971 48183800

Srí Lanka

AITKEN SPENCE TRAVELS (PVT) LTD

Maledivy

SPLENDID ASIA PVT. LTD.

Indie - Goa

SPLENDOUR HOLIDAYS PVT. LTD.

Mauricius

TROPICAL WEDDING LTD.

IT Partneři

SiteOne, s.r.o.

  • +420 267 900 999

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!