Facebook soutěž s Croco Clubem

I tento rok startujeme soutěž s Croco Clubem o úžasné ceny. Přidejte se na Facebook stránku Croco Clubu, pošlete nám na e-mail soutez@blue-style.cz fotografii, jak si vaše děti užili letošní dovolenou s Croco Clubem a můžete vyhrát.

Tato soutěž již skončila. Výherci soutěže jsou:

Cena popularity: paní Kamila, Duchcov

1. cena: paní Michaela, Kozojedy

2. cena: paní Zdeňka, Poděbrady

3. cena: paní Jana, Nový Bor

Chcete vlastního krokodýla?

O co soutěžíme?

Cena popularity - Plyšový krokodýl a společenská hra od společnosti Albi

Hlavní cena - Společenská hra Albi, velký nafukovací kruh, ručník Blue Style, plyšový krokodýl, dárkové předměty Croco Clubu

2. místo - Nafukovací plážový míč, vodní bomba hračka, krokodýl, dárkové předměty Blue a Croco Club

3. místo – Plyšový krokodýl, dárkové předměty Blue a Croco Club

 

Jak soutěžit?

- Pošlete fotografii, na které si vaše děti užívají letošní dovolenou s Croco Clubem na e-mail soutez@blue-style.cz. Do předmětu zprávy uveďte název hotelu, který jste navštívili. K fotce ještě nezapomeňte přidat adresu, na kterou vám budeme moci zaslat případnou výhru.

- Zaslaná fotografie bude zveřejněna v soutěžním albu "CROCO SOUTĚŽ 2016" na Facebook stránce Croco Clubu. Fotka, která v soutěžním fotoalbu "CROCO SOUTĚŽ 2016" získá do konce měsíce největší počet hodnocení "To se mi líbí", vyhraje Cenu popularity.

- Výherce hlavní ceny a 2. a 3. místa vybere ze zaslaných fotografií odborná porota pořadatele.

 

Pravidla soutěže:

- Soutěž probíhá v období od zveřejnění 7.10. do 31.10.2016 včetně na území České republiky. Pořadatelem soutěže je společnost Blue Style k.s.

- Každý uživatel se může zúčastnit soutěže jen jednou. V případě zaslání více fotografií bude do soutěže zařazena první z fotografií zaslaná na soutez@blue-style.cz.

- Fotografie musí být z letošní dovolené v Croco Clubu. Soutěžící musí být autorem fotografie a fotografie nesmí být fotomontáží.

- Účastník soutěže může být vyloučen v případě, že pořadatel zjistí nebo bude mít oprávněné podezření na spáchání podvodného nebo nekalého jednání ze strany některého z účastníků.

- Soutěž není žádným způsobem sponzorována, podporována ani spravována společností Facebook a nijak s ní nesouvisí.

- Po skončení soutěže bude výherci zveřejněni na této stránce a kontaktováni prostřednictvím e-mailu na adrese, ze které jsme obdrželi jejich soutěžní fotografii.

- Účastí v soutěži, konkrétně zasláním fotografie na e-mail soutez@blue-style.cz, vyjadřuje účastník souhlas s pravidly a podmínkami soutěže a zavazuje se je dodržovat.

- Vymáhání účasti či výhry v soutěži soudní cestou je vyloučeno, stejně tak vyplacení výher v hotovosti či jejich výměna za výhry jiné. Reklamovat závady na výhře není možné. Z účasti v soutěži jsou vyloučeni zaměstnanci pořadatele.

- Pořadatel si vyhrazuje právo na zkrácení či přerušení soutěže bez udání důvodu a nenese odpovědnost za technické či jiné závady vzniklé v průběhu soutěže.

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!