226 036 036
  • Koordinátor zákaznického oddělení

    Náplň práce:

    • telefonická a emailová komunikace s klienty
    • denní práce v rezervačním systému
    • úzká spolupráce s příslušnými odděleními uvnitř společnosti
    • rychlá orientace v produktu společnosti
    • administrativní činnost spojená s danou pozicí

    Požadujeme:

    • SŠ vzdělání (obchodní )
    • jazyková vybavenost: AJ slovem i písmem výhodou
    • znalost MS Office (zejména word, excel)
    • znalost práce v cestovním ruchu výhodou
    • samostatnost
    • pečlivost, spolehlivost a zodpovědný přístup k práci

     Nabízíme:

    • pracovní poměr na dobu neurčitou; znalost práce v cestovním ruchu výhodou
    • perspektivní zaměstnání v dynamicky se rozvíjející společnosti
    • odpovídající platové ohodnocení
    • příjemné pracovní prostředí, mladý kolektiv

    Nástup: od 1. 4. 2015

    Přiložte prosím Vaše CV a motivační dopis pomocí webového formuláře, nebo zašlete e-mailem k rukám p. Trmalové na adresu: trmalova@blue-style.cz.

    Každý uchazeč bude zařazen do evidence. V případě zájmu o Vaše služby, Vás budeme kontaktovat.

    Vyplňte krátký formulář

  • Office administrator - destinace Tunisko, léto 2015

    Požadujeme:

    • výbornou znalost francouzštiny
    • pracovitost, zodpovědnost, spolehlivost, přesnost
    • dobré organizační a komunikativní schopnosti
    • znalost MS office (word, excel, outlook...)
    • týmového ducha
    • SŠ vzdělání zakončené maturitou
    • možnost strávit v zahraničí celou sezónu (květen – říjen 2015)
    • živnostenský list

    Nabízíme:

    • leteckou dopravu do/z destinace, ubytování
    • profesionální zaškolení
    • dobré finanční podmínky
    • práci v příjemném kolektivu
    • možnost dlouhodobé spolupráce

    Přiložte prosím Váš životopis s aktuální fotografií a s motivačním dopisem pomocí webového formuláře, nebo zašlete e-mailem k rukám sl. Pichertové na adresu: pichertova@blue-style.cz

    Každý uchazeč bude zařazen do evidence. V případě zájmu o Vaše služby, Vás budeme kontaktovat. Výběrové řízení bude uzavřeno ke dni 31.3.2015.

  • Sportovní a dětský animátor/animátorka léto 2015

    Požadujeme:

    • dobrou znalost angličtiny
    • pracovitost, zodpovědnost, spolehlivost, dochvilnost
    • organizační a komunikativní schopnosti, příjemné vystupování
    • týmového ducha, nadšení pro práci s lidmi
    • zkušenosti s prací v dětském kolektivu výhodou
    • kladný vztah ke sportu

    Nabízíme:

    • zázemí u perspektivní, moderní společnosti
    • dopravu do/z destinace, ubytování a stravování
    • profesionální zaškolení, uniformu, cestovní pojištění
    • práci v příjemném pracovním prostředí a kolektivu u perspektivní společnosti

    Přiložte prosím Váš životopis s aktuální fotografií a s motivačním dopisem pomocí webového formuláře, nebo zašlete e-mailem k rukám sl. Pichertové na adresu: pichertova@blue-style.cz.

    Těšíme se na Vás. Kolektiv CK Blue Style

Rádi vybíráte dovolenou v tištěném katalogu? Tak si katalog objednejte!