Cestujte s tím, kdo se vyzná! 226 036 036 Dovolená nepočká.

Kariéra

CK Blue Style přijme zaměstnance na pozici Junior Report Analyst, pracoviště Praha 8 – Karlín

Požadujeme:

- vzdělání SŠ/VŠ (nejlépe technického nebo ekonomického směru)

- dobrou znalost relačních databází(zejména MS SQL Server), Business Inteligence, SSAS, SSRS a principů DW, zkušenost s datovou integrací a Oracle je výhodou

- spolehlivost, pečlivost, odpovědnost, bezúhonnost, flexibilitu

- výbornou znalost AJ

Nabízíme:

- práci v příjemném pracovním prostředí a kolektivu v perspektivní společnosti

- platové podmínky a ostatní benefity odpovídající významu pozice, firemní výhody, jazykové kurzy a další

Náplň práce:

- zpracování reportů v SSRS

- zpracování ad-hoc analýzy dat

- analýza zdrojových dat

- dotazování nad daty v T-SQL a MDX

- zpracování ETL procesů, čištění dat

- příprava datových modelů

Nástup: dle dohody, možný ihned

Vaše CV s motivačním dopisem zasílejte e-mailem k rukám p. Trmalové na adresu: trmalova@blue-style.cz.

CK Blue Style hledá office admina pro letní sezónu 2014, destinace Tunisko

Požadujeme:

- výbornou znalost francouzštiny

- živnostenský list

- dobré organizační a komunikační schopnosti, samostatnost, odolnost vůči stresu

- dobré uživatelské znalosti PC, MS office (word, excel, outlook...).

- možnost pracovat od května do října 2014

Nabízíme:

- vycestování do zahraničí se zavedenou cestovní kanceláří

- uplatnění v atraktivním oboru cestovního ruchu

- dobré finanční podmínky, ubytování v destinaci, letenku tam/zpět zdarma

- možnost dlouhodobé spolupráce

- zajišťování komunikace mezi destinací, zahraničním partnerem a centrálou BS

- zajišťování veškeré administrativy související s chodem destinace

Vaše životopisy s aktuální fotografií s motivačním dopisem zasílejte e-mailem k rukám sl. Pichertové na adresu: pichertova@blue-style.cz.

Těšíme se na Vás. Kolektiv CK Blue Style

Reset formuláře

 Novinka!

 Novinka!
 Novinka!

Odeslat zprávu