• Prodej zájezdů na pobočce: Mladá Boleslav a Jihlava

    Požadujeme:

    • vzdělání SŠ
    • uživatelské znalosti PC, MS office (word, excel, outlook...)
    • organizační a komunikační schopnosti
    • spolehlivost, pečlivost, odpovědnost, bezúhonnost, flexibilitu
    • zkušenosti v oblasti cestovního ruchu výhodou

    Nabízíme:

    • práci v příjemném pracovním prostředí a kolektivu v perspektivní společnosti
    • platové podmínky a ostatní benefity odpovídající významu pozice, firemní výhody, jazykové kurzy a další

    Nástup:

    • ihned

    Vaše životopisy s aktuální fotografií a s motivačním dopisem pomocí webového formuláře, nebo zašlete e-mailem k rukám p. Kamala na adresu: kamal@blue-style.cz

    Každý uchazeč bude zařazen do evidence. V případě zájmu o Vaše služby, Vás budeme kontaktovat.

    Těšíme se na Vás. Kolektiv CK Blue Style

    Vyplňte krátký formulář

  • Call centrum - rezervační oddělení

    Rádi komunikujete a chcete se pohybovat v oblasti cestovního ruchu? Jestli ano tak neváhejte a přidejte se k nám! Hledáme proaktivní, pečlivé a hlavně správné parťáky do našeho přátelského týmu. Buďte součástí Blue Style, jedné z největších a nejoblíbenějších cestovních kanceláří v Česku.

    Vaše náplň práce bude:

    • Komunikace se zákazníky ohledně zájezdů
    • Komunikace s cestovními kancelářemi
    • Zajištění profesionálního zákaznického servisu
    • Poskytování informací a poradenství ohledně zájezdů
    • Zodpovědnost za poskytování správných a úplných informací
    • Administrativní podpora s tím související

    Naše požadavky jsou:

    • SŠ vzdělání (cestovní ruch výhodou)
    • Praxe není nutná – zaškolíme
    • Základní znalost anglického jazyka
    • Chuť pracovat na zákaznické lince
    • Příjemný mluvený projev, velmi dobré komunikační schopnosti
    • Chuť odpovídat na všeobecné dotazy ohledně zájezdů
    • Samostatnost, spolehlivost, týmový hráč

    Co vám nabízíme:

    • Pracovní pozici v mladém a přátelském týmu
    • Zázemí moderní společnosti se sídlem v pražském Karlíně
    • Jazykové kurzy a možnost karierního růstu
    • Cestování do našich destinací
    • Nástup požadujeme ihned
    • Smlouvu na dobu neurčitou
    • Stravenky v hodnotě 90 Kč

    V případě zájmu o nabízenou pracovní pozici zašlete váš životopis na e-mail: doan@blue-style.cz .

  • Prodej zájezdů na pobočce: Brno

    Požadujeme:

    Nabízíme:

    Nástup:

    • ihned

Rádi vybíráte dovolenou v tištěném katalogu? Tak si katalog objednejte!