Cestujte s tím, kdo se vyzná! 226 036 036 Dovolená nepočká.

Kariéra

CK Blue Style přijme zaměstnance na pozici Customer Service - quality control, pracoviště Praha 8 – Karlín

Náplň práce:

- kontrola výsledků spokojenosti klientů

- vyhodnocování kvality služeb

- následný follow up

- komunikace s klienty a delegáty

- práce v rezervačním systému

- úzká spolupráce se Zákaznickým oddělením

- administrativní činnost spojená s danou pozicí

- reportování výsledků spojených se Zákaznickým servisem

Požadujeme:

- SŠ vzdělání (obchodní zaměření)

- jazyková vybavenost: AJ slovem i písmem na komunikativní úrovni nutná

- znalost MS Office (zejména word, excel)

- znalost práce v cestovním ruchu výhodou

- samostatnost

- pečlivost, spolehlivost a zodpovědný přístup k práci

Nabízíme:

- pracovní poměr na dobu neurčitou; znalost práce v cestovním ruchu výhodou

- perspektivní zaměstnání v dynamicky se rozvíjející společnosti

- platové ohodnocení odpovídající zkušenostem a znalostem

- příjemné pracovní prostředí, mladý kolektiv

Nástup:

- září - říjen 2014

Vaše CV s motivačním dopisem zasílejte e-mailem k rukám p. Trmalové na adresu: trmalova@blue-style.cz.

Reset formuláře

 Novinka!

 Novinka!
 Novinka!

Odeslat zprávu