• Assistant Destination Manager (centrála Praha)

    Pro naše Yield oddělení hledáme vhodného kandidáta na pozici Assistent Destination Manager. Hlavní náplní bude monitoring, analýza prodejů a aktivní komunikace s jednotlivými destinacemi. Tato pracovní pozice je obzvláště zajímavá pro ty, kteří mají kladný vztah k číslům, cestovnímu ruchu a rádi by se obohatili o nové zkušenosti z oboru Destination managementu.

    Co vás na této pozici čeká:

    • monitoring nabídek konkurence a srovnání nabídek
    • komunikace s přidělenými destinacemi a pravá ruka Destination Managera
    • analýza prodeje zájezdů v dané destinaci
    • proaktivní návrhy na podporu prodeje
    • spolupráce s marketingovým oddělením
    • zasílání rezervací, příletových a odletových reportů do destinací

    Co od vás požadujeme:

    • praxe na obdobné pozici nebo v cestovním ruchu výhodou
    • komunikativní znalost anglického jazyka (znalost dalšího jazyka výhodou)
    • uživatelská znalost MS Office (Excel, PowerPoint, Word, Outlook)
    • analytické myšlení, zodpovědnost a smysl pro detail
    • časová flexibilita v sezóně, odolnost vůči stresu
    • týmový hráč s proaktivním přístupem

    Co vám nabízíme:

    • pracovní pozici v mladém a přátelském týmu
    • možnost karierního růstu
    • stravenky v hodnotě 100 Kč
    • slevy na zájezdy od Blue Style
    • příspěvek na kartu Multisport
    • firemní kurzy anglického jazyka na pracovišti
    • nástup možný ihned

    V případě zájmu zašlete své CV s motivačním dopisem pomocí webového formuláře nebo e-mailem na adresu kariera: kariera@blue-style.cz a do předmětu zprávy uveďte "Zájem o pracovní pozici: Assistant Destination Manager".

    Každý uchazeč bude zařazen do evidence. V případě, že postoupíte do dalšího kola výběrového řízení, Vás budeme kontaktovat.

    Těšíme se na Vás. Kolektiv CK Blue Style

    Zasláním vašeho životopisu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

    Vyplňte krátký formulář

  • Prodej zájezdů na pobočce: Praha OC Quadrio

    Je oblast cestovního ruchu vaše vášeň? Baví vás hledat zájezdy? Umíte poradit a komunikovat s úsměvem na tváři? Jestli ano tak neváhejte a přidejte se k nám! Hledáme proaktivní, pečlivé a hlavně správné parťáky do našeho prodejního týmu. Nemáte zkušenosti? Nevadí, my vás to naučíme, ale vy nám na oplátku ukážete chuť a energii na sobě pracovat a zodpovědně plnit pracovní úkoly. Buďte součástí jedné z největší a nejoblíbenější cestovní kanceláře Blue Style.

    Co vás čeká:

    • prodej zájezdů v naši cestovní kanceláři
    • osobní, telefonická a online komunikace s klienty
    • zajištění profesionálního klientského servisu
    • poskytování informací a poradenství ohledně zájezdů
    • zodpovědnost za pokladnu a informace v systému

    Co byste měli mít:

    • ukončené SŠ vzdělání
    • zájem o práci v cestovním ruchu
    • orientaci v zájezdech, destinacích a fungování cestovní kanceláře
    • chuť prodávat s motivací dosahovat co nejlepších pracovních výsledků
    • příjemný mluvený projev, pozitivní přístup a profesionální jednání s klienty
    • schopnost rychle se učit a samostatně pracovat

    • zázemí stabilní společnosti a hezké pracovní prostředí
    • motivační bonusový program dle výsledků prodeje
    • infocesty do našich destinací zcela hrazené společností
    • pracovní doba na směny od pondělí do neděle 9:00-21:00 (krátký/dlouhý týden)
    • nástup dohodou

    V případě zájmu zašlete své CV s motivačním dopisem pomocí webového formuláře nebo e-mailem na adresu:  kariera@blue-style.cz a do předmětu zprávy uveďte "Zájem o pracovní pozici: Prodej zájezdů (pobočka Quadrio)".

  • Pasivní Call Centrum Operator (infolinka zájezdů)

    Rádi komunikujete a chcete se pohybovat v oblasti cestovního ruchu? Jestli ano tak neváhejte a přidejte se k nám! Hledáme proaktivní, pečlivé a hlavně správné parťáky do našeho přátelského týmu. Buďte součástí jedné z největší a nejoblíbenější cestovní kanceláře Blue Style.

    Vaše náplň práce bude:

    • komunikace se zákazníky a cestovními agenturami ohledně zájezdů
    • pomoc s výběrem dovolené a zpracovaním rezervace
    • poskytování informací ohledně zájezdů
    • poskytování správných a úplných informací
    • práce v našem rezeračním systému a spolupráce s kolegy

    Naše požadavky jsou:

    • SŠ vzdělání (cestovní ruch výhodou)
    • praxe není nutná – zaškolíme
    • základní znalost anglického jazyka
    • chuť pracovat na zákaznické lince
    • příjemný mluvený projev, velmi dobré komunikační schopnosti

    • pracovní pozici v mladém a přátelském týmu
    • služební cesty do našich destinací
    • perspektivní zaměstnání v dynamicky se rozvíjející společnosti
    • nástup možný ihned

    V případě zájmu zašlete své CV s motivačním dopisem pomocí webového formuláře nebo e-mailem na adresu kariera: kariera@blue-style.cz a do předmětu zprávy uveďte "Zájem o pracovní pozici: Call Centrum Operator".

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!