• Prodej zájezdů na pobočce: Praha Quadrio

    Je oblast cestovního ruchu vaše vášeň? Baví vás hledat zájezdy? Umíte poradit a komunikovat s úsměvem na tváři? Jestli ano, tak neváhejte a přidejte se k nám! Hledáme proaktivní, pečlivé a hlavně správné parťáky do našeho prodejního týmu. Nemáte zkušenosti? Nevadí, my vás to naučíme, ale vy nám na oplátku ukážete chuť a energii na sobě pracovat a zodpovědně plnit pracovní úkoly. Buďte součástí jedné z největší a nejoblíbenější cestovní kanceláře Blue Style.

    Vaše náplň práce bude:

    • osobní styk s klienty a prodej zájezdů na pobočce
    • zajištění profesionálního klientského servisu
    • poskytování informací a poradenství ohledně zájezdů
    • zodpovědnost za poskytování správných a úplných informací
    • administrativní podpora s tím související

    Naše požadavky jsou:

    • vzdělání SŠ
    • uživatelské znalosti PC, MS Office (word, excel, outlook...)
    • praxe v cestovním ruchu výhodou
    • chuť prodávat s motivací dosahovat co nejlepších pracovních výsledků
    • usměvavá a příjemný projev a jednání s klienty
    • flexibilitu pracovat v rámci tří směn (otevírací doba pondělí - sobota 8:00-21:00; neděle 9:00-21:00)
    • schopnost rychle se učit a samostatně pracovat

    Co vám nabízíme:

    • zázemí stabilní společnosti
    • motivační bonusový program
    • infocesty do našich destinací
    • stravenky v hodnotě 90 Kč
    • nástup nejpozději k 1. 3. 2016
    • příspěvek na sportní aktivity
    • firemní jazykové kurzy angličtiny

    Vaše CV s aktuální fotografií a motivačním dopisem zašlete pomocí webového formuláře nebo e-mailem k rukám p. Kubasové na adresu: kubasova@blue-style.cz a do předmětu zprávy uveďte "Zájem o pracovní pozici: Prodej zájezdů (pobočka Praha Quadrio)".

    Každý uchazeč bude zařazen do evidence. V případě zájmu o Vaše služby, Vás budeme kontaktovat.

    Těšíme se na Vás. Kolektiv CK Blue Style

    Vyplňte krátký formulář

  • Šéf delegát na letní sezónu 2016 - Bulharsko

    CK Blue Style vypisuje výběrové řízení na pozici šéf delegát na letní sezonu 2016 - destinace Bulharsko.

    Požadujeme:

    • výbornou znalost angličtiny či němčiny, bulharština výhodou
    • řidičský průkaz sk.B, aktivní řidič
    • minimálně dvouletá zkušenost na pozici pobytového delegáta v zahraničí
    • znalost Bulharska a předchozí pobyt v zemi výhodou
    • dobré manažerské schopnosti (vedení týmu, motivace spolupracovníků)
    • dobré organizační a komunikační schopnosti, samostatnost, odolnost vůči stresu, kultivované vystupování, zájem o historii a kulturu země
    • pracovitost, zodpovědnost, spolehlivost, přesnost
    • výborná znalost MS Office – outlook, word, excel
    • týmového ducha
    • SŠ vzdělání zakončené maturitou
    • možnost strávit v zahraničí celou sezónu (červen – září)
    • živnostenský list

    Nabízíme:

    • zázemí u perspektivní, moderní  společnosti
    • leteckou dopravu do/z destinace
    • ubytování
    • profesionální zaškolení
    • odpovídající finanční ohodnocení
    • práci v příjemném kolektivu
    • možnost dlouhodobé spolupráce

    Vaše životopisy s aktuální fotografií a motivačním dopisem zasílejte e-mailem na adresu: delegati@blue-style.cz a do předmětu uveďte: CV - šéf delegát - Bulharsko 2016.

    Každý uchazeč bude zařazen do evidence. V případě zájmu o Vaše služby, Vás budeme do 14 dnů od doručení CV kontaktovat.

  • Léto 2016_Sportovní a dětský animátor/animátorka

    CK Blue Style hledá pro sezónu 2016 animátory/animátorky do hotelů s Croco a Blue Clubem v Egyptě.

    Požadujeme:

    • dobrou znalost angličtiny
    • pracovitost, zodpovědnost, spolehlivost, dochvilnost, bezúhonnost
    • organizační a komunikativní schopnosti, přátelské a milé vystupování
    • týmového ducha, nadšení pro práci s dětmi i dospělými
    • min. SŠ vzdělání zakončené maturitou
    • kladný vztah ke sportu, dobrá fyzická zdatnost
    • dobrý zdravotní stav
    • minimální délka pobytu v destinaci 5 -6 měsíců (od 1. 5. 2016)
    • živnostenský list (živnost volná - Poskytování služeb pro rodinu a domácnost či Cestovní ruch)

    Nabízíme:

    • zázemí u perspektivní, moderní společnosti
    • ubytování a stravování
    • odpovídající finanční ohodnocení
    • práci v příjemném kolektivu
    • speciální zaškolení
    • zdravotní cestovní pojištění

    Životopis s aktuální fotografií a s motivačním dopisem zašlete e-mailem na adresu: animatori@blue-style.cz a do předmětu/subjecktu uveďte: CV - animátor, Egypt 2016

  • Prodej zájezdů na pobočce: Plzeň

    • příjemný projev a jednání s klienty

    • nástup v průběhu března 2016
    • pracovní doba pondělí - pátek 9:00-18:00

    Vaše CV s aktuální fotografií a motivačním dopisem zašlete pomocí webového formuláře nebo e-mailem k rukám p. Kubasové na adresu: kubasova@blue-style.cz a do předmětu zprávy uveďte "Zájem o pracovní pozici: Prodej zájezdů (pobočka Plzeň)".

Děti zdarma; slevy 21% dosp. osoby. Vaše dovolená, naše moře destinací.