Cestujte s tím, kdo se vyzná! 226 036 036 Dovolená nepočká.

Kariéra

CK Blue Style přijme DTP operátora/ku na dvouměsíční projekt pracoviště Praha 8 – Karlín

Náplň práce:

- sazba textu, tvorba ceníkových tabulek a korektury

Požadujeme:

- min. 5 let praxe DTP (ideálně sazba časopisů, katalogů, knih a dalších tiskovin)

- rutinní znalost typografických pravidel

- rutinní znalost Adobe CS6 pro PC (zejména InDesign, méně Photoshop a Illustrator)

- samostatnost a dobré komunikační schopnosti

- časovou flexibilitu (práce přesčas a o víkendu)

Nabízíme:

- zajimavé finanční ohodnocení

- příjemné pracovní prostředí v centru města a mladý kolektiv

Termín projektu: 1.11.- 19.12.2014

Vaše životopisy a portfolia zasílejte e-mailem k rukám p. Vedry na adresu: vedra@blue-style.cz.

CK Blue Style přijme zaměstnance na pozici Destination Manager pracoviště Praha 8 – Karlín

- péče a zodpovědnost za přidělenou destinaci

- komunikace se zahraničními partnery

- služební cesty v rámci určených destinací

- cenové kalkulace zájezdů

- spolupráce na tvorbě katalogů

Požadujeme:

- VŠ vzdělání (zaměření obchod, cestovní ruch)

- AJ slovem i písmem na velmi dobré úrovni

- znalost ŠJ výhodou

- prezentační, organizační a komunikační dovednosti

- spolehlivost, samostatnost, motivace, odolnost vůči stresu

- časovou flexibilitu

- dobré uživatelské znalosti práce na PC, MS Office (word, excel, outlook)

- zkušenosti v cestovním ruchu výhodou

Nabízíme:

- pracovní poměr na dobu neurčitou

- perspektivní zaměstnání v dynamicky se rozvíjející společnosti

- platové ohodnocení odpovídající zkušenostem a znalostem

- příjemné pracovní prostředí, mladý kolektiv

- stravenky, zvýhodněné ceny při cestování do nabízených destinací CK

Nástup: Leden 2015

Vaše životopisy s aktuální fotografií s motivačním dopisem zasílejte e-mailem k rukám p. Trmalové na adresu: trmalova@blue-style.cz.

CK Blue Style přijme zaměstnance na prodej zájezdů pobočka Teplice

Požadujeme:

- středoškolské vzdělání

- uživatelské znalosti PC

- MS office (word, excel, outlook...)

- organizační a komunikační schopnosti

- spolehlivost, pečlivost, odpovědnost, bezúhonnost, flexibilitu

- zkušenosti v oblasti cestovního ruchu výhodou

Nabízíme:

- práci v příjemném pracovním prostředí a kolektivu u perspektivní společnosti

- platové podmínky a ostatní benefity odpovídající významu pozice

- firemní výhody

Nástup: Listopad 2014

Vaše životopisy s aktuální fotografií s motivačním dopisem zasílejte e-mailem k rukám p. Trmalové na adresu: trmalova@blue-style.cz

Reset formuláře

 Novinka!

Odeslat zprávu