Maledivy

Sny se stávají skutečností. Neopakovatelný podmořský svět, ráj pro zamilované...Vše o Maledivách

Maledivy

8 dní již od
36 390 Kč
Zobrazit 1 768 zájezdů
Odlet
Počet dní
Název hotelu
Stravování
Země
Destinace
Možné místo odletu Konečná cena od
Čt 30.11.2017
9 dní
Hotel Angaga Island Resort & Spa
PP
Maledivy
Maledivy
Praha 65 290 Kč FM
Čt 30.11.2017
9 dní
Hotel Thulhagiri Island Resort & Spa
PP
Maledivy
Maledivy
Praha 53 690 Kč FM
Čt 30.11.2017
9 dní
Hotel Safari Island Resort & Spa
PP
Maledivy
Maledivy
Praha 63 990 Kč FM
Čt 30.11.2017
9 dní
Hotel Fun Island Resort & Spa
PLP
Maledivy
Maledivy
Praha 42 290 Kč FM
Čt 30.11.2017
9 dní
Hotel Sun Island Resort & Spa
PP
Maledivy
Maledivy
Praha 46 990 Kč FM

Dovolená v Maledivách - vše co potřebujete vědět

Vysněnou exotickou dovolenou můžete strávit také na Maledivách. Toto souostroví tvoří 26 půvabných atolů. Většina z nich je obklopena korálovými útesy ideálními pro potápění a šnorchlování. Každý ostrůvek má nádhernou pláž s bílým pískem a průzračně čistým mořem, v němž lze pozorovat různé druhy ryb, rejnoky, chobotnice, želvy či murény.

MaledivyMaledivy jsou svým bohatým podmořským životem proslulé a okouzlí snad naprosto každého. Díky průzračným klidným vodám je tu také výborná viditelnost. Pozorovat můžete mnoho druhů ryb, rejnoky, chobotnice, želvy, murény nebo malé druhy žraloků. Každý ostrov nabízí široké spektrum vodních sportů, jako je jízda na katamaránu, windsurfing či vodní skútry, a nejrůznější rybářské výlety. Některé rezorty disponují hřištěm na fotbal, tenisovým či squash kurtem apod. Hotelové komplexy jsou vybaveny také relaxační a odpočinkovou zónou, tedy můžete navštívit plně vybavená lázeňská centra a dopřát si některou z nabízených procedur.

MaledivyDíky tomu, že se Maledivy nacházejí u rovníku, zaručují poměrně stálé a velmi tropické teploty a jsou tak ideálním místem pro strávení dovolené kdykoliv během roku. Teplota se celoročně pohybuje okolo 26 – 30 °C a je doprovázena příjemným ochlazujícím vánkem. Moře je vyhřáté po celý rok, teploty neklesnou pod 26 °C. Střídají se zde dvě monzunová období. V období od prosince do dubna je to suché období, od května do listopadu se vyskytují občasné dešťové přeháňky.

Hlavní město Male

Město Male leží na stejnojmenném ostrově, v atolu Kaafu. Naleznete zde nákupní centra, trhy s čerstvým ovocem a zeleninou nebo rybí trh. Dominantou města a zároveň nejvíce navštěvovanou památkou je zdálky viditelná mešita The Grand Friday Mosque (zvaná Páteční).

LETIŠTĚ

Letiště je postaveno na vedlejším ostrůvku od Male, Hulhule. Na sousední atoly a do hotelových rezortů je pak zajištěna doprava buď hydroplánem, nebo rychločlunem. Transfer na jednotlivé atoly může trvat různou dobu, podle vzdálenosti ostrovů od letiště v Male také podle toho, zda poletíte hydroplánem, nebo poplujete rychločlunem. V průměru mohou transfery do rezortů trvat cca od 20 minut až do cca 1,5 hodiny.

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!