Zanzibar

Luxusní hotelové komplexy s vynikajícím servisem a bělostné pláže, nad kterými se sklánějí…Vše o Zanzibaru

Vážení klienti,

v tuto chvíli již nejsou k dispozici žádné dostupné zájezdy do této destinace. Již brzy se budete moci těšit na zájezdy pro další sezónu. Děkujeme za pochopení a v případě dotazů nás můžete kontaktovat.

Dovolená v Zanzibaru - vše co potřebujete vědět

Díky krátké vzdálenosti od rovníku panuje na Zanzibaru, ostrovu vzdáleném cca 40 km od africké pevniny, tropické podnebí. Teploty se během celého roku pohybují kolem 30 °C. Těšit se můžete na krásné písčité pláže, dokonalý servis, panenskou přírodu a prohřátý oceán, v němž se lze skvěle potápět i šnorchlovat.

Zanzibar - mapaZanzibar

Zcela právem je Zanzibar považován za jedno z nejkrásnějších afrických míst. Naleznete zde všechno, co ke své vytoužené dovolené potřebujete. Milovníky odpočinku potěší kvalita pláží, prohřátý Indický oceán s perfektními podmínkami pro potápění a šnorchlování a také špičkový servis místních hotelových komplexů. Spatříte i proslulé plantáže s kořením, zejména hřebíčkem a skořicí.

Ti, kteří vyhledávají spíše aktivní dovolenou, budou nadšeni při výpravách do vnitrozemí ostrova – zejména pak do tropických pralesů. Nezapomenutelným zážitkem je rovněž výlet přes moře, do některého z národních parků v Tanzanii.

Díky krátké vzdálenosti od rovníku panuje na Zanzibaru tropické podnebí. Teploty se během celého roku pohybují okolo 30 °C. Oceán je příjemně prohřátý a jeho teplota zpravidla neklesne pod 25 °C. Hlavní sezóna panuje v období od října do května.

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!