Hotel Royal Palm Beach

  
Načítá aktuální zájezdy v tomto hotelu
Sezona: LÉTO 2016

Hotelový komplex se nachází na klidném místě v prázdninovém letovisku Gümbet, v těsné blízkosti písečné pláže. Dovolená plná zábavy a sportu pro celou rodinu.

Poloha

Hotelový komplex se nachází na klidném místě v prázdninovém letovisku Gümbet. Nejbližší nákupní možnosti, restaurace a bary se nacházejí v centru letoviska Gümbet, které je vzdáleno cca 250 m od hotelu. Město Bodrum je vzdáleno cca 3 km a autobusová zastávka je cca 100 m od hotelu. Vzdálenost od letiště je cca 35 km.

Pláž

Veřejná písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře a se sprchami se nachází ve vzdálenosti cca 35 m od hotelu. Lehátka a slunečníky jsou za poplatek cca 20 TL (v případě, že si klient zakoupí v plážovém baru nějaký nápoj, tak má plážový set zdarma).

Ubytování

Standardně zařízené klimatizované pokoje mají koupelnu s vanou nebo se sprchou a WC, telefon, vysoušeč vlasů, SAT-TV, miniledničku, bezpečnostní schránku (za poplatek cca 20 EUR/týden) a balkon. Na vyžádání možnost zajistit dětskou postýlku zdarma.

Popis

Hotel se zahradou se skládá z hlavní budovy a několika budov přilehlých. Svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí a směnárnou, restauraci a dva bary, minimarket, kadeřnictví, dva venkovní bazény (lehátka a slunečníky jsou k dispozici u bazénů zdarma) a bazén pro děti.

Internet

V lobby hotelu je k dispozici Wi-Fi připojení zdarma nebo je možné využít připojení na pokojích za poplatek.

Sport a zábava

Hotel pro své hosty pořádá příležitostně denní a večerní animační programy. Zdarma šipky, fitness centrum, sauna a stolní tenis. Za poplatek kulečník, masáže a vodní lyže na pláži.

Stravování

Maximální obsazenost

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!