O nás

Přesně podle vašich představ

Dovolenou vnímá většina lidí jen jako tu část roku, kdy mají volno. Pro nás je ale dovolená mnohem víc. Víme, že se za tímto magickým slovíčkem skrývají hodiny a hodiny odpočinku, relaxace a chvil, kdy lidé nabírají síly, odpočívají a jsou oproštěni od svých každodenních starostí. I proto si vybíráme pro spolupráci ty nejkvalitnější hotely. Mnohaleté partnerství s nejlepšími hoteliéry nám dává v tomto oboru jistotu, že našim klientům můžeme nabídnout opravdu to nejlepší z nejlepšího.

V katalogu, který právě držíte v rukách, najdete kouzelná místa, romantická zákoutí i hotely jako stvořené pro rodinnou dovolenou. A nejen pro ni, na své si přijdou i zamilované páry, jednotlivci či senioři. V naší nabídce naleznete hotely, ve kterých duní život a kde je stále co dělat, ale také hotely, které jsou pouze pro dospělé. Dovolená v takovém hotelu může někomu přinést úplně nový zážitek z relaxace. Naším cílem bylo a je vytvořit ucelenou nabídku produktů a služeb, z nichž si vybere opravdu každý a zároveň neudělá chybu. Všechny hotely, které nabízíme, máme pečlivě prozkoumané a osobně jsme ověřovali kvalitu a rozsah služeb, jež poskytují.

Řada lidí očekává, že rok 2018 bude v jejich životě přelomovým. Není se co divit, letopočty s osmičkou na konci patřily v dějinách českých zemí k revolučním a možná i vám se podaří tento rok zažít něco neobvyklého, co vám změní život. Nabízí se třeba dovolená v pohodovém Řecku, nebo třeba v temperamentním Španělsku. A nejen to, zajímavých lokalit, kam se můžete vydat a prožít své malé dobrodružství, je celá řada. Ve Spojených arabských emirátech zažijete příval perského luxusu, v Egyptě se zase můžete ponořit za krásami korálových útesů. Kdo dává přednost klidné dovolené, přivítá nabídku hotelů, kde je možný pobyt bez dětí. Opačným pólem je více než čtyřicet klubových hotelů s koncepty Blue Club a Croco Club.

Za dobu dvacetileté existence za sebou máme statisíce spokojených klientů, kteří se opakovaně vrací. To je pro nás velkým závazkem do budoucna a zároveň tím nejlepším důvodem, proč brát téma dovolené vážně.

Věřím, že si z letošní nabídky vyberete to pravé, a pokud vás zaujme více lokalit, pamatujte, že můžete využít slevu stálého klienta už po prvním zájezdu.

Lenka Pátek
Obchodní ředitelka CK Blue Style

PARTNEŘI

Smartwings

Letecká doprava
https://www.smartwings.com/

ACK ČR

Naše CK je členem nejstarší Asociace cestovních kanceláří v ČR
http://www.ackcr.cz/

flydubai

Letecká doprava
https://www.flydubai.com/en/

ZAHRANIČNÍ PARTNEŘI

SPOJENÉ ARABSKÉ EMIRÁTY

Meeting POINT
+971 48183800

IT PARTNEŘI

VOKSYS, S.R.O. NETWORK SOLUTIONS

+420 277 778 211

SAN Tourism Software Group

+90 850 777 0000
info@santsg.com

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!