Hotel Bodrum Beach Resort

  
Načítá aktuální zájezdy v tomto hotelu
Sezona: LÉTO 2016

Užijte si dovolenou na pláži a zároveň v dostupné blízkosti od centra Gümbet. V hotelu s přátelskou atmosférou si můžete užívat relaxačního bazénu včetně bazénu se skluzavkami a také si pochutnat na dobrém jídle v rámci programu all inclusive.

Poloha

Hotel se nachází v živém prázdninovém letovisku Gümbet. Nejbližší nákupní možnosti, restaurace a bary se nacházejí v centru městečka Gümbet, které je vzdáleno cca 700 m. Centrum města Bodrum je cca 3,5 km. Autobusová zastávka se nachází u hotelu. Vzdálenost od hotelu na letiště je cca 35 km.

Pláž

Písčito-oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře (lehátka a slunečníky za poplatek) je cca 100 m od hotelu. Hotel od pláže odděluje městský park s řadou sportovišť.

Popis

Hotelový komplex se zahradou se skládá z hlavní budovy a několika budov vedlejších, umístěných za místní komunikací, které jsou s hlavní budovou propojené tunelem. Svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí a směnárnou, dvě restaurace a tři bary, kadeřnictví, velký bazén s oddělenou částí pro děti, relaxační a bazén se skluzavkami a tobogány (lehátka a slunečníky jsou u bazénů zdarma).

Internet

V lobby hotelu a na pokojích je k dispozici Wi-Fi připojení nebo internetový koutek za poplatek.

Sport a zábava

Hotel pro své hosty pořádá příležitostně animační programy. Zdarma fitness. Za poplatek kulečník, masáže, sauna a stolní tenis.

Stravování

Maximální obsazenost

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!