Abu Dhabi

Hlavní město a zároveň největší a nejbohatší emirát.Vše o Abu Dhabi

5 dní již od24 590 
-27 %
lm
Ne 03.03.2019

Abu Dhabi

tripAdvisor

Khalidiya Palace Rayhaan By Rotana

Se snídaní
8 dní již od25 690 
-16 %
fm
St 17.04.2019

Abu Dhabi

tripAdvisor

Hotel Intercontinental Abu Dhabi

Se snídaní
8 dní již od23 990 
-20 %
fm
St 01.05.2019

Abu Dhabi

tripAdvisor

Hotel Beach Rotana

Se snídaní
8 dní již od23 290 
-21 %
fm
St 01.05.2019

Abu Dhabi

tripAdvisor

Khalidiya Palace Rayhaan By Rotana

Se snídaní

Dovolená v Abu Dhabi - vše co potřebujete vědět

Pokud hledáte tak trochu jinou dovolenou, zpestřenou o adrenalin, tak jste v Abu Dhabi správně – nachází se zde totiž proslulý Ferrari World!

DUBAI CITY TOUR

Během výletu se ocitnete na dvou nejznámějších trzích Gold Souq a Spicy Souq, kde budete mít možnost vidět množství zlatých klenotů a zároveň nakoupit exotické koření. K další zastávce patří nejluxusnější hotel na světě, ikonická plachetnice Burj Al Arab. Následuje volný čas v obchodním centrum Dubai Mall, kde můžete vidět například obří akvárium. Před obchodním centrem můžete vidět nejvyšší budovu světa, věž Burj Khalifu a známou tančící fontánu.

ABU DHABI – CELODENNÍ VÝLET

Moderní architektura a široké zelené bulváry charakterizují hlavní město Spojených arabských emirátů. Během výletu bude prostor na fotografickou zastávku u „bílé pevnosti“ Al Husn Palace. Dále uvidíte velmi luxusní hotel, jenž připomíná palác z pohádek, Emirates Palace. Následuje prohlídka úchvatné a světoznámé Velké mešity Sheikha Zayeda (nutný vhodný dress code). Po prohlídce budete moci obdivovat krásy Abu Dhabi přímo z promenády Corniche. Poslední zastávkou bude trať formule 1 (zvenku).

AL AIN – OKRUŽNÍ JÍZDA MĚSTEM

Na úpatí hor, cca 140 km od Dubaje, a na hranicích s Ománem se nachází historické město Al Ain. Toto město v srdci pouště je známé svým moderním šarmem snoubícím se svěží zelení. Al Ain, známý také jako „zahradní město“, je jedním z nejdůležitějších zemědělských center a archeologických nalezišť Emirátů. Uvidíte tradiční beduínskou rodinu žijící na farmě a také velbloudí farmu.

SAFARI – POUŠTNÍ DOBRODRUŽSTVÍ

Během odpoledního výletu navštívíte poušť východně od Dubaje. Po vzrušující jízdě písečnými dunami budeme pokračovat do tradiční arabské vesnice, kde se můžete projet na velbloudovi, nechat se pokreslit hennou, zakouřit si vodní dýmku nebo vyzkoušet tradiční arabské oděvy. Po západu slunce následuje barbecue večeře a představení břišní tanečnice.

FERRARI WORLD

Nejoblíbenější a nejnavštěvovanější atrakcí v Abu Dhabi je bezesporu zábavní park Ferrari World, jehož střecha je pokryta obrovskou rudou kapotou, která ho činí naprosto nepřehlédnutelným. Nejrychlejší horská dráha na světě se zrychlením z nuly až na 240 km/h během necelých pěti vteřin a desítky dalších atrakcí vám zvednou hladinu adrenalinu v krvi. Dále zde naleznete obrovskou galerii vozů značky Ferrari a několik kaváren, restaurací a obchůdků.

YAS VODNÍ PARK ABU DHABI

Tento celodenní výlet je oblíbený zejména rodinami s dětmi. Jistě oceníte výběr ze 40 různých skluzavek a atrakcí pro děti i dospělé. Užijte si den na divoké řece, vodních toboganech, horské dráze nebo na skluzavkách s volným pádem. Zábavu si zde najde opravdu každý.

SEAWINGS

Pokud chcete prožít neopakovatelný zážitek a mít ty nejlepší a bezkonkurenční fotografie Dubaje, pak stojí za to vzlétnout do oblak. Spatříte krásy pouště, architektonické zázraky, třpytivé moře a mnoho dalších krás města a pobřeží. Pohled ze vzduchu je něco, co by měl každý cestovatel zažít.

DUBAI PARKS

Prožijte den plný zábavy a nevšedních zážitků! Tento výlet vás zavede do světa nikdy nekončící zábavy. Dubai Park je největší zábavní park na Středním východě a nachází se přímo na proslulé ulici Sheikh Zayed Road. Park se skládá z několika částí. Každá část je něčím specifická a má své vlastní téma. Můžete tedy navštívit Legoland Dubai, Legoland Water Park, Bollywood Parks Dubai a Motiongate Dubai. Během dne plného zábavy a radovánek si můžete zařádit na jedné z mnoha skvělých atrakcí či navštívit spoustu restaurací a obchůdků. Na své si přijde naprosto každý.

Popisy výletů jsou pouze informační a nezávazné. Bližší info o jejich programu obdržíte v destinaci.

SAE jsou federací 7 emirátů

 • cca 6h
  z Prahy do Dubaje
 • +3h (zimní čas)
 • 220 V

Týdenní předpověd

 • CLEAR19°C
  sobota, So 23.02.2019
 • PARTLY_CLOUDY26°C
  neděle, Ne 24.02.2019
 • CLEAR23°C
  pondělí, Po 25.02.2019
 • CLEAR23°C
  úterý, Út 26.02.2019
 • PARTLY_CLOUDY27°C
  středa, St 27.02.2019

Zdroj: www.worldweatheronline.com

SAE jsou federací 7 emirátů

 • cca 6h
  z Prahy do Dubaje
 • +3h (zimní čas)
 • 220 V

Týdenní předpověd

 • CLEAR19°C
  sobota, So 23.02.2019
 • PARTLY_CLOUDY26°C
  neděle, Ne 24.02.2019
 • CLEAR23°C
  pondělí, Po 25.02.2019
 • CLEAR23°C
  úterý, Út 26.02.2019
 • PARTLY_CLOUDY27°C
  středa, St 27.02.2019

Zdroj: www.worldweatheronline.com

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!