Hotel San Vincenzo

  
Načítá aktuální zájezdy v tomto hotelu
Sezona: Léto 2016

ROZHODNĚTE SE VČAS A ZÍSKEJTE:

  • DÍTĚ DO 7 LET ZDARMA a SLEVA pro dospělé

Poloha

Hotel se nachází v centru prázdninového letoviska Letojanni. Nejbližší restaurace, bary a obchůdky jsou cca 100 m. Město Taormina je vzdáleno cca 6 km. Autobusová zastávka se nachází v blízkosti hotelu. Letiště je vzdáleno cca 65 km.

Pláž

Soukromá písčitá pláž s barovým servisem a sprchami (lehátka a slunečníky jsou na pláži k dispozici zdarma) se nachází ve vzdálenosti cca 20 m od hotelu, od kterého je oddělena místní komunikací.

Ubytování

Standardně zařízené klimatizované pokoje (klimatizace v provozu od 1. 6.–30. 9.) mají koupelnu s vanou nebo se sprchou a WC, vysoušeč vlasů, telefon, SAT-TV, minibar (za poplatek) a mohou mít balkon nebo terasu. Na vyžádání dětská postýlka zdarma.

Popis

Hotel svým hostům nabízí recepci, restauraci a bar. Oficiální kategorie hotelu je 4*.

Internet

Wi-Fi připojení v hotelové recepci a na některých pokojích zdarma.

Sport a zábava

Letovisko Letojanni svádí nejen k romantickým procházkám. Své si zde najdou jak milovníci relaxace u moře, tak i příznivci kultury, jelikož dominantou města je zajisté zdejší hrad s opevněním, který se tyčí na skále Capo Sant Alessio. Za dalšími památkami je možné si zajet do cca 5 km vzdálené Taorminy, která je díky své atmosféře a výborné poloze považována za jedno z nejkouzelnějších a nejromantičtějších míst na ostrově.

Stravování

Snídaně formou bufetu. Možnost polopenze (večeře formou servírovaného menu).
www.hotelsanvincenzo.it

Poznámky

UPOZORNĚNÍ: Povinná pobytová taxa splatná na místě cca 0,8 EUR/os/den, děti do 12 let zdarma (maximálně 10 nocí). Upozorňujeme, že výše této taxy se může během sezóny změnit.

Maximální obsazenost

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!