Hotel River Palace

  
Načítá aktuální zájezdy v tomto hotelu
Sezona:

Městský hotel je situován v blízkosti centra a zajišťuje skvělou výchozí pozici pro poznávání Říma. Cca 100 m od hotelu je metro Flaminio, od kterého jsou jen dvě stanice vzdálené místa jako Vatikán, náměstí Sv. Petra a Sixtinská kaple. Pár kroků od hotelu najdete náměstí del Popolo a di Spagna nebo Trinita dei Monti.

Poloha

Městský hotel je situován v blízkosti centra a zajišťuje skvělou výchozí pozici pro poznávání Říma. Cca 100 m od hotelu je metro Flaminio, od kterého jsou jen dvě stanice vzdálené místa jako Vatikán, náměstí Sv. Petra a Sixtinská kaple. Pár kroků od hotelu najdete náměstí del Popolo a di Spagna nebo Trinita dei Monti. Příjemným místem k odpočinku je i blízký park Villa Borghese.

Ubytování

Příjemné, vkusné a klimatizované pokoje mají koupelnu a WC, vysoušeč vlasů, telefon, rádio, SAT-TV, bezpečnostní schránku (za poplatek), minibar (za poplatek) a přístup na internet.

Popis

Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, směnárnou, šatnou, barem, TV místností, kavárnou a počítačovou místnostní se 2 PC s přístupem na internet zdarma.

Stravování

Snídaně formou bufetu.

www.riverpalacehotel.it

Maximální obsazenost

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!