Turecká riviéra

Osvěžující průzračné moře, nekonečně dlouhé pláže, impozantní pohoří Taurus, kvalitní golfová hřiště, zachovalé antické památky a moderní města.Vše o Turecké riviéře

8 dní již od 8 790 

8 dní již od13 990 
Croco Club
-48 %
fm
So 27.04.2019

Turecká riviéra

tripAdvisor

Sunmelia Beach Resort Hotel & Spa

All inclusive
8 dní již od13 590 
-49 %
fm
So 27.04.2019

Turecká riviéra

tripAdvisor

Hotel Galeri Resort

Ultra all inclusive
8 dní již od19 890 
Croco Club
-37 %
fm
So 04.05.2019

Turecká riviéra

tripAdvisor

Hotel Club Asteria Belek

High class All inclusive
8 dní již od11 890 
-48 %
fm
So 27.04.2019

Turecká riviéra

tripAdvisor

Hotel Insula Resort

Ultra all inclusive
8 dní již od14 990 
-38 %
fm
So 27.04.2019

Turecká riviéra

tripAdvisor

Hotel Monart City

All inclusive
8 dní již od14 990 
-38 %
fm
So 27.04.2019

Turecká riviéra

tripAdvisor

Hotel Gypsophila Holiday Village

All inclusive

Dovolená na Turecké riviéře - vše co potřebujete vědět

Turecká riviéra s letovisky Alanya, Side nebo Antalya je Evropany nejčastěji navštěvovanou částí Turecka. Písečné pláže s malými i velkými vlnami lákají rodiny s dětmi. Dovolená v Turecku znamená i zachovalé antické památky, barvitou kulturu Orientu a přírodní zajímavosti. Letovisko Belek nabízí kvalitní golfová hřiště.

GLORIA GOLF CLUB - OLD COURSE

www.gloria.com.tr

Toto golfové hřiště vyprojektoval Michael Gayon, otevřeno bylo v roce 1997 a je opravdovou výzvou pro všechny hráče golfu, ať už jsou zkušení nebo úplní začátečníci. Hřiště se rozkládá v sosnovém háji, kde borovice lemují jednotlivé fairwaye a mnohdy velmi komplikují hru obzvláště těm hráčům, kteří mají při svých úderech značný rozptyl do stran. K dispozici je zde nádherná prostorná klubovna s golfovým obchodem, šatnami se sprchami a uzamykatelnými skříňkami, restaurace a bar.

Jamek: 18
Délka: 6 181m
PAR: 72
HCP: 28/36

GLORIA GOLF CLUB - NEW COURSE

www.gloria.com.tr

„Mladší bratříček“ hřiště Old Course byl vyprojektován v podobném duchu a je z něho jasně vidět rukopis Michaela Gayona. Hrou na hřištích zdejšího golfového klubu získáte určitou jistotu v přesnosti ran a vřele doporučujeme všem golfistům majícím bohatší golfové zkušenosti.

Jamek: 18
Délka: 6 239m
PAR: 72
HCP: 28/36

GLORIA GOLF CLUB - VERDE COURSE

www.gloria.com.tr

Gloria Verde bylo otevřeno na podzim 2001 a bylo stavěno jako mistrovské hřiště. Ačkoliv má jen 9 jamek, přesto ho nesmíte podcenit. Je vhodné pro méně pokročilé hráče, nebývá tolik zaplněno jako ostatní dvě hřiště. Zázemí je společné pro všechna 3 hřiště zdejšího klubu.

Jamek: 9
Délka: 2 926m
PAR: 36
HCP: 28/36

ROBINSON GOLF CLUB NOBILIS

www.nobilis.com.tr

18 jamkové golfové hřiště je dílem Dava Thomase a rovněž nabízí skvělé podmínky pro všechny hráče golfu. Ti mají k dispozici driving range a cvičné greeny, klubovnu s pro shopem a půjčovnou golfového vybavení. V celém luxusním komplexu se nachází několik restaurací a barů ve velmi příjemném prostředí. Toto hřiště doporučujeme spíše pokročilejším golfistům, začátečník by nemusel udržet nervy na uzdě. Celkový reliéf hřiště není nijak fyzicky náročný a není nutností půjčovat si buggy.

Jamek: 18
Délka: 6 312m
PAR: 72
HCP: 28/36

NATIONAL GOLF COURSE

www.nationalturkey.com.tr

18 jamkové mistrovské hřiště z dílny Davida Fehertyho a Davida Jonese, otevřené v roce 1994, patří mezi nejlepších 40 hřišť v Evropě a zároveň je tureckým národním hřištěm, kde se odehrává mnoho významných soutěží včetně tureckého mistrovství ať už amatérů, tak profesionálů. Patří mezi nejtěžší hřiště v oblasti. Nachází se 25 km od letiště v Antalyi v nádherné přírodní zahradě obklopené piniovými a eukalyptovými lesy a zaujímá plochu 920 000 metrů čtverečních. Hráčům je k dispozici 300 m dlouhý driving range se 40 odpališti, 2 putting greeny, 2 chipping greeny, 9 jamková akademie, klubovna s barem a 2 restauracemi, šatnami, pro shopem, půjčovnou golfového vybavení, profesionálními trenéry, úschovnou zavazadel, lékařskou službou a butikem.

Jamek: 18+9
Délka: 6 306m/1 547m
PAR: 72/29
HCP: 28/36

TAT INTERNATIONAL GOLF COURSE

www.barcelo.com

27 jamkové hřiště bylo postaveno v těsné blízkosti moře podél pláže nedaleko městečka Belek a obzvláště z některých jamek druhé a třetí devítky je hezký pohled k moři a hotelu TAT Beach. Hřiště není těžké, jsou zde poměrně široké fairwaye a i začínající golfi sta zde může uhrát dobrý výsledek. Hráči mohou využívat služeb klubovny, 2 barů a restaurace, snack baru, pro shopu, půjčovny golfového vybavení, bazénu, driving range a cvičných greenů.

Jamek: 3x9
Délka: 3 107m/3 008m/3 191m
PAR: 36/36/36
HCP: 36/36/36

ANTALYA GOLF CLUB – THE PGA SULTAN COURSE

www.antalyagolfclub.com.tr

Špičkové 18 jamkové mistrovské hřiště vám už od začátku nedá vydechnout. Mnozí golfi sté mu říkají „vodní svět“ a to zcela oprávněně. Zdejší hřiště splňuje nejpřísnější normy PGA a je opravdovou výzvou pro všechny hráče. Moderní klubovna je společná pro Pasha a Sultan Course. V jedné části naleznete golfovou recepci s velkým a dobře zásobeným pro shopem, půjčovnu golfového vybavení a kvalifi kovaný personál včetně PRO, ve druhé budově je velká restaurace s barem a dvěma terasami. Všem klientům Antalya Golf Clubu je k dispozici driving range, chipping a putting green a Leadbetter Academy 274 TURECKO Dovolená na splátky bez navýšení! GOLF se skvělým personálem a PRO pro začínající golfi sty nebo pro ty, kteří chtějí svoji hru zlepšit.

Jamek: 18
Délka: 6 411m
PAR: 71
HCP: 28/36

ANTALYA GOLF CLUB – THE PASHA COURSE

www.antalyagolfclub.com.tr

Skvělé mistrovské 18 jamkové hřiště je jedním z nejlepších v Beleku a zcela určitě si nesmíte hru na něm nechat ujít. Moderní klubovna je společná pro Pasha a Sultan Course. V jedné části naleznete golfovou recepci s velkým a dobře zásobeným pro shopem, půjčovnu golfového vybavení a kvalifi kovaný personál včetně PRO, ve druhé budově je velká restaurace s barem a dvěma terasami. Všem klientům Antalya Golf Clubu je k dispozici driving range, chipping a putting green a Leadbetter Academy se skvělým personálem a PRO pro začínající golfi sty nebo pro ty, kteří chtějí svoji hru zlepšit.

Jamek: 18
Délka: 5 731m
PAR: 72
HCP: 28/36

CORNELIA GOLF CLUB – THE FALDO COURSE

www.corneliaresort.com

Toto mistrovské 27 jamkové golfové hřiště z pera Nicka Falda je opravdovým skvostem v oblasti Beleku. Nešetřilo se vůbec na ničem, už sama obrovská klubovna vás zcela jistě ohromí a o to víc se budete těšit na hru samotnou. V klubovně kromě recepce a velkého shopu naleznete také obrovskou restauraci s terasou a výhledem na 18. jamku, bar, v přízemí potom půjčovnu golfového vybavení, šatny se sprchami a uzamykatelnými skříňkami, samozřejmostí jsou místní PRO zcela k vaší dispozici. Hra na tomto hřišti ve vás zanechá velký dojem a zcela určitě se sem budete chtít vrátit.

Jamek: 18+9
Délka: 6 373m/3 181m
PAR: 72/27
HCP: 28/36

SUENO GOLF CLUB – PINES GOLF COURSE

www.sueno.com.tr

Mistrovské golfové hřiště pochází z dílny věhlasné projektantské kanceláře PGA Design Consulting a nabízí opravdový požitek ze hry. Ačkoliv je hřiště otevřeno teprve od listopadu 2007, patří mezi nejlepší a nejhezčí v oblasti. Zázemí golfového klubu Sueno Golf Club je skvělé – nádherná klubovna jež je součástí hotelu Sueno Belek, a la carte restaurace a bar, obchod s golfovým vybavením, rozsáhlý driving range z velké části krytý, putting a chipping greeny, šatny s uzamykatelnými skříňkami a sprchami, golfové lekce s profesionálními trenéry, lékař a zdravotní služba. Hřiště je schopen hrát každý golfi sta, ale ti méně zkušení by neměli zkoušet žádné riskantní rány jinak jejich míč mohou ztratit nadobro, rány opakovat a hru si zbytečně komplikovat.

Jamek: 18
Délka: 6 434m
PAR: 72
HCP: 28/36

SUENO GOLF CLUB – DUNES GOLF COURSE

www.sueno.com.tr

Toto druhé mistrovské hřiště Sueno Golf Clubu je snad ještě hezčí než Pines Course. Vyprojektovala ho také společnost PGA Design Consulting a otevřeno bylo také až v listopadu 2007. Zázemí golfového klubu Sueno Golf Club je skvělé – nádherná klubovna jež je součástí hotelu Sueno Belek, a la carte restaurace a bar, obchod s golfovým vybavením, rozsáhlý driving range z velké části krytý, putting a chipping greeny, šatny s uzamykatelnými skříňkami a sprchami, golfové lekce s profesionálními trenéry, lékař a zdravotní služba. Doporučujeme pokročilejším hráčům, kteří již mají nějaké zkušenosti a dokáží si poradit v obtížných herních pozicích.

Jamek: 18
Délka: 5 679m
PAR: 69
HCP: 28/36

PAPILLON GOLF CLUB - THE MONTGOMERIE

www.papillon.com.tr

Světoznámý skotský golfi sta Colin Montgomerie v oblasti Beleku vyprojektoval své první golfové hřiště mimo území USA. Patří ke zdejším skvostům, má úzké fairwaye s množstvím stromů a bunkerů, kolorit dotvářejí vodní překážky a jezera. Odměnou vám bude pohodlí a komfort velmi prostorné klubovny nabízející jen ten nejlepší servis. Dále je zde k dispozici množství cvičných ploch, profesionální trenéři a komu se zde zalíbí, může si zde koupit i jednu z mnoha nádherných vil stojících podél fairwaí. Toto hřiště doporučujeme spíše pokročilým golfistům.

Jamek: 18
Délka: 6 420m
PAR: 72
HCP: 28/36

KAYA EAGLES GOLF CLUB

www.kayatourism.com.tr

Zcela nové mistrovské golfové hřiště se nachází v těsném sousedství Atalaya Golf Clubu a i jeho design se blíží golfovému hřišti Pasha. Klubovna je velmi moderní s restaurací a barem, šatnami se skříňkami a sprchami, golfových obchodem, půjčovnou golfového vybavení a týmem zkušených profesionálů. Driving range nabízí 30 odpališť, putting a chipping greeny. Hřiště doporučujeme méně zkušeným golfistům.

Jamek: 18
Délka: 6 100m
PAR: 71
HCP: 28/36

CARYA GOLF CLUB

www.caryagolf.com

Hřiště vystavěné na písečných dunách mezi borovicemi a eukalypty je nejnovějším přírůstkem mezi hřišti v oblasti Beleku. Architekt hřiště Peter Thompson se inspiroval tradičními anglickými hřišti typu „heatland“ převážně z oblasti Surrey. Více než 1 milion rostlinek vřesu bylo vysázeno během výstavby hřiště a v době květu hřiště hraje všemi barvami. Klubovna nabízí restauraci, bar, půjčovnu golfového vybavení, šatny a sprchy.

Jamek: 18
Délka: 6 571m
PAR: 72
HCP: 28/36

LYKIA LINKS GOLF CLUB

Nádherné nové hřiště nedaleko Beleku na Turecké riviéře typu links. Pokud si odmyslíte, že jste v Turecku, budete si připadat jako ve Skotsku. Krásně zelené a široké ferveje lemuje množství travin, občas hru komplikují bankry a také vodní překážky. Součástí resortu je luxusní hotel, resort byl vyhlášen nejlepším resortem ve Středomoří. Areál nabízí dobré tréninkové zázemí, driving range, cvičné chipping a putting greeny, cvičné bunkery, restaurace, bar a půjčovnu golfového vybavení.

Jamek: 18
Délka: 6 850m
PAR: 72
HCP: 28/36

 • cca 3h
 • +1h
 • 220 V

Vzdálenosti od letiště

Çolakli
55 km
Okurcalar
90 km
Konakli
115 km
Alanya
130 km
Belek
35 km
Side
65 km
Manavgat - Kizilagac
90 km
Kemer
55 km
Lara
25 km
Oba
135 km
Sorgun
75 km

Týdenní předpověd

 • PARTLY_CLOUDY10°C
  sobota, So 23.02.2019
 • PARTLY_CLOUDY14°C
  neděle, Ne 24.02.2019
 • CLOUDY19°C
  pondělí, Po 25.02.2019
 • PARTLY_CLOUDY16°C
  úterý, Út 26.02.2019
 • PARTLY_CLOUDY16°C
  středa, St 27.02.2019

Zdroj: www.worldweatheronline.com

 • cca 3h
 • +1h
 • 220 V

Vzdálenosti od letiště

Çolakli
55 km
Okurcalar
90 km
Konakli
115 km
Alanya
130 km
Belek
35 km
Side
65 km
Manavgat - Kizilagac
90 km
Kemer
55 km
Lara
25 km
Oba
135 km
Sorgun
75 km

Týdenní předpověd

 • PARTLY_CLOUDY10°C
  sobota, So 23.02.2019
 • PARTLY_CLOUDY14°C
  neděle, Ne 24.02.2019
 • CLOUDY19°C
  pondělí, Po 25.02.2019
 • PARTLY_CLOUDY16°C
  úterý, Út 26.02.2019
 • PARTLY_CLOUDY16°C
  středa, St 27.02.2019

Zdroj: www.worldweatheronline.com

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!