Hotel Vera Miramar Resort

  
Načítá aktuální zájezdy v tomto hotelu
Sezona: LÉTO 2016

Poloha

Hotelový rezort se nachází v letovisku Bodrum. Centrum letoviska, kde jsou zároveň i nejbližší nákupní možnosti, restaurace a bary, je cca 1 km od hotelu. Autobusová zastávka je cca 20 m od hotelu (na zastávku v Bodrumu jsou to cca 2 km) a vzdálenost od letiště je cca 35 km.

Pláž

Vlastní písčito-oblázková pláž s barem, sprchami a WC je přímo u hotelu. Lehátka a slunečníky zdarma. Plážové osušky jsou na vratnou zálohu.

Popis

Příjemný hotelový komplex umístěný v rozlehlé udržované zahradě svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí a směnárnou, několik restaurací a barů, diskotéku, turecké lázně, minimarket, obchůdky, kadeřnictví, společenskou místnost, krásné venkovní bazény, bazén s tobogánem a skluzavkami pro dospělé i pro děti (lehátka, slunečníky a matrace zdarma), bazén pro děti a vnitřní bazén.

Internet

Ve veřejných prostorách je Wi-Fi zdarma. Internetový koutek za poplatek.

Sport a zábava

Hotel pořádá animační programy. Zdarma je basketbal, plážový volejbal, šipky, fitness, minigolf, sauna, tenis, stolní tenis, miniklub a dětské hřiště. Za poplatek jsou masáže, tenis s osvětlením a lázně. Vodní sporty za poplatek.

Stravování

Ultra All Inclusive.
www.verahotelmiramar.com

Maximální obsazenost

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!