Hotel Red Lion

  
Načítá aktuální zájezdy v tomto hotelu
Sezona: LÉTO 2016

Hotel je pro nenáročné klienty. Výhodou hotelu je bezprostřední blízkost centra města Bodrum, jež tvoří příjemná pěší promenáda s nespočetným množstvím obchůdků, restaurací a kaváren.

ROZHODNĚTE SE VČAS A ZÍSKEJTE:

  • DÍTĚ DO 12 LET ZDARMA a SLEVA pro dospělé

Poloha

Přátelský hotel se nachází cca 100 m od centra města Bodrum. Nejbližší nákupní možnosti, restaurace, kavárny a bary jsou vzdáleny cca 50 m od hotelu. Vzdálenost hotelu od letiště je cca 35 km.

Pláž

Vlastní písčito-oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře (lehátka a slunečníky jsou k dispozici zdarma) s barem, sprchami a WC je vzdálena cca 150 m od hotelu.

Popis

Menší hotel s rodinnou atmosférou je umístěný v hezké zahradě a svým hostům nabízí recepci, restauraci a bar. V příjemném areálu hotelu je pěkný bazén (lehátka a slunečníky jsou zdarma). Na recepci jsou také k dispozici bezpečnostní schránky (za poplatek). Hotel je určen spíše pro nenáročné klienty.

Internet

V lobby hotelu je WiFi připojení k dispozici zdarma.

Sport a zábava

Přímo v hotelovém areálu si můžete zdarma zahrát kulečník. Výhodou hotelu je bezprostřední blízkost centra města Bodrum, jež tvoří příjemná pěší promenáda s nespočetným množstvím obchůdků, restaurací a kaváren. Doporučujeme návštěvu malebného přístavu s výhledem na historický hrad. V dnešní době tento přístav slouží především jako útočiště mnoha luxusních jachet a rozhodně stojí za podívanou. Doporučujeme vybrat si některý z námi nabízených výletů a zkombinovat tak odpočinek na pěkné pláži s poznáním tohoto úžasného letoviska!

Stravování

Se snídaní nebo s polopenzí.
www.redlion.com

Maximální obsazenost

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!