Hotel Kriss

  
Načítá aktuální zájezdy v tomto hotelu
Sezona: LÉTO 2016

Poloha

Hotel leží na klidném místě v prázdninovém letovisku Ortakent. Do centra Yahşi, kde jsou nejbližší restaurace, bary a nákupní možnosti, je cca 300 m. Autobusová zastávka zajišťující spoje do města Bodrum (cca 10 km) je vzdálena cca 50 m od hotelu. Vzdálenost od letiště je cca 45 km.

Pláž

Písčito-oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 300 m od hotelu. K dispozici je barový servis (za poplatek). Lehátka a slunečníky za poplatek, v případě využítí služeb barového servisu jsou lehátka a slunečníky zdarma.

Popis

Menší hotel s příjemnou rodinnou atmosférou svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí a směnárnou, restauraci a bar. Na recepci jsou k dispozici bezpečnostní schránky (za poplatek cca 2 EUR/den). V zahradě je bazén pro dospělé a bazén pro děti. Lehátka, slunečníky a matrace jsou k dispozici zdarma.

Internet

Hosté mohou využít Wi-Fi připojení na recepci a v lobby zdarma.

Sport a zábava

Zdarma si můžete zahrát plážový volejbal, šipky nebo stolní tenis. Pro děti je zde dětské hřiště. Výhodou hotelu je blízkost města Bodrum, kde je možné navštívit různé historické památky (zrekonstruovaný amfiteátr, hrad sv. Petra apod.) nebo samotné centrum města.

Stravování

All Inclusive.
www.bodrumkrissotel.com

Maximální obsazenost

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!