Hotel Kadikale Resort & Spa

  
Načítá aktuální zájezdy v tomto hotelu
Sezona: LÉTO 2016

Skvělé hotelové služby, masáže, potápění, pro děti dětské hřiště a skluzavky to vše Vám nabízí tento luxusní hotelový resort. Chcete jen relaxovat nebo se nechat hýčkat? Pak je dovolená v tomto hotelu určena právě Vám!

Poloha

Luxusní hotelový komplex se zahradou se nachází v letovisku Turgutreis. Do centra letoviska Turgutreis, kde se nacházejí restaurace, bary a obchůdky jsou to cca 3 km. Do města Bodrum je cca 30 km. Pravidelné spojení zajišťují místní minibusy, autobusová zastávka se nachází cca 50 m od hotelu. Letiště je vzdáleno cca 50 km.

Pláž

Vlastní oblázková pláž (je vybudována na dřevěné platformě a přístup do moře je z mola) s barem, sprchami a WC (lehátka, slunečníky a plážové osušky zdarma) se nachází přímo u hotelu.

Ubytování

Komfortně zařízené klimatizované pokoje (24 hodin denně) mají koupelnu se sprchou nebo s vanou a WC, vysoušeč vlasů, telefon, SAT-TV, miniledničku, bezpečnostní schránku (za poplatek cca 3 EUR/den), balkon nebo terasu a koutek pro odpočinek. Na vyžádání je možné zajistit dětskou postýlku zdarma.

Popis

Hotel se zahradou svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí a směnárnou, restaurace, bary, konferenční místnost, minimarket, dva dětské bazény, jeden se skluzavkami a tobogánem a tři bazény pro dospělé (lehátka a slunečníky zdarma).

Internet

Wi-Fi připojení v lobby hotelu je k dispozici zdarma.

Sport a zábava

Hotel pro své hosty pořádá denní i večerní animační programy. Zdarma stolní tenis, kulečník, minigolf, plážový volejbal, basketbal, fotbal, fitness a tenis během dne (osvětlení za poplatek). Za poplatek potápění, vodní lyže a masáže. Pro děti je zde dětské hřiště a dětský miniklub.

Stravování

All inclusive.

www.kadikaleresort.com

Maximální obsazenost

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!