Hotel Jasmin Beach

  
Načítá aktuální zájezdy v tomto hotelu
Sezona: LÉTO 2016

Příjemný hotelový rezort se nachází na klidném místě v letovisku Gumbet. Nejbližší restaurace, bary a obchůdky jsou vzdálené cca 300m od hotelu. Centrum letoviska Gumbet naleznete cca 500 m od hotelu.

Poloha

Hotel se nachází na klidném místě v letovisku Gümbet. Nejbližší restaurace, bary a obchůdky jsou cca 300 m od hotelu. Centrum letoviska Gümbet je vzdáleno cca 500 m. Bodrum se nachází cca 2 km od hotelu a autobusová zastávka je před hotelem. Letiště je vzdáleno cca 40 km.

Pláž

Vlastní pláž s hrubým pískem a strmějším vstupem do moře se nachází cca 50 m od hotelu (lehátka a slunečníky zdarma).

Popis

Hotelový rezort se zahradou se skládá z hlavní budovy a několika budov vedlejších. Svým hostům nabízí recepci, směnárnu, dvě restaurace, bary, obchůdky, minimarket, kadeřnictví, společenskou místnost, několik bazénů, bazén se skluzavkami a bazén pro děti (lehátka a slunečníky u bazénů k dispozici zdarma).

Internet

Hosté mohou využít Wi-Fi připojení v lobby hotelu zdarma.

Sport a zábava

Hotel pro své hosty pořádá příležitostně animační programy. Zdarma si můžete zahrát šipky, kulečník, stolní tenis nebo využít fitness centrum a saunu. Za poplatek masáže, elektronické hry nebo služby lázeňského centra. Pro děti je zde k dispozici dětské hřiště.

Stravování

All Inclusive.

www.jasminbeach.com

Maximální obsazenost

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!