Hotel Bendis Beach

  
Načítá aktuální zájezdy v tomto hotelu
Sezona: LÉTO 2016

Prožijte pohodovou dovolenou v hotelovém komplexu přímo u pláže, s možností all inclusive! Přilehlé mandarinkové háje dodají Vaší dovolené exotický nádech.

Poloha

Hotel se nachází na klidném místě v letovisku Akyarlar s krásným výhledem na řecký ostrov Kos. Do centra letoviska Turgutreis se spoustou nákupních možností, restaurací a barů je to cca 6 km, do centra města Bodrum cca 24 km. Autobusová zastávka je přímo u hotelu. Vzdálenost od letiště je cca 55 km.

Pláž

Vlastní písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře (lehátka, slunečníky zdarma, plážové osušky na zálohu) je cca 100 m od hotelu.

Popis

Hotel, který je umístěný v zahradě, nabízí svým hostům vstupní halu s recepcí a směnárnou, restauraci, bar, bazén pro dospělé a bazén pro děti (lehátka, slunečníky a matrace zdarma).

Internet

V lobby hotelu je možné Wi-Fi připojení zdarma.

Sport a zábava

Hotel pro své hosty pořádá příležitostně animační programy. Zdarma plážový volejbal, basketbal, kulečník, stolní tenis, tenis během dne, sauna a fitness. Za poplatek masáže a široká nabídka vodních sportů na pláži. Pro děti je zde k dispozici dětské hřiště a dětský klub.

Stravování

All Inclusive.
www.bendisbeach.com

Maximální obsazenost

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!