Hotel Armonia Holiday Village& Spa

  
Načítá aktuální zájezdy v tomto hotelu
Sezona: LÉTO 2016

Hotelový komplex se nachází na klidném místě v letovisku Akyarlar. Relaxujte v lázeňském centru či využijte nabídky vodních sportu na pláží.

Poloha

Hotelový komplex se nachází na klidném místě v letovisku Akyarlar. Restaurace, bary a obchůdky se nacházejí v cca 5 km vzdáleném městečku Turgutreis. Autobusová zastávka se nachází v těsné blízkosti hotelu a zajišťuje dopravní spojení také do města Bodrum, které je cca 23 km. Vzdálenost od letiště je cca 61 km.

Pláž

Vlastní písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře, barovým servisem, sprchami a WC (lehátka, slunečníky a plážové osušky zdarma) se nachází přímo u hotelu.

Popis

Komplex bungalovů a budov umístěných v zahradě svým hostům nabízí recepci se směnárnou, několik restaurací a barů, obchůdky, minimarket, diskotéku, kadeřníka, společenskou místnost, venkovní bazény, některé se skluzavkami a tobogánem (lehátka a slunečníky u bazénů zdarma), a bazén pro děti.

Internet

V lobby hotelu je k dispozici Wi-Fi připojení nebo internetový koutek zdarma.

Sport a zábava

Denní i večerní animační programy. Zdarma basketbal, šipky, minigolf, sauna, pára, turecké lázně, stolní tenis, tenis a nebo si můžete zacvičit ve fitness centru. Za poplatek kulečník, masáže a služby lázeňského centra. Na pláži nabídka vodních sportů za poplatek. Pro děti je zde k dispozici dětské hřiště a miniklub.

Stravování

All Inclusive.

www.armoniabodrum.com

Maximální obsazenost

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!