Ras al-Khaimah

Palmové oázy mezi pouštními dunami červeného písku a nekonečně dlouhé pláže na březích azurového moře.Vše o Ras al-Khaimah

8 dní již od24 090 
-16 %
fm
St 17.04.2019

Ras Al Khaimah

tripAdvisor

Hotel Bin Majid Beach Hotel

Polopenze
8 dní již od30 390 
-16 %
fm
St 17.04.2019

Ras Al Khaimah

tripAdvisor

Smartline Bin Majid Beach Resort

All inclusive
8 dní již od34 590 
-21 %
fm
St 01.05.2019

Ras Al Khaimah

tripAdvisor

Hilton Al Hamra Beach & Golf Resort

Se snídaní
8 dní již od24 490 
-20 %
fm
St 08.05.2019

Ras Al Khaimah

tripAdvisor

Hotel Smartline Bin Majid Beach Resort

All inclusive

Dovolená v Ras al-Khaimah - vše co potřebujete vědět

Emirát se v oblasti turistického ruchu velmi intenzivně rozvíjí a na březích tyrkysového moře s bělostnými plážemi nabízí luxusní hotelové komplexy se špičkovou úrovní služeb a bohatou nabídkou vodních sportů na pláži.

DUBAI CITY TOUR

Během výletu se ocitnete na dvou nejznámějších trzích Gold Souq a Spicy Souq, kde budete mít možnost vidět množství zlatých klenotů a zároveň nakoupit exotické koření. K další zastávce patří nejluxusnější hotel na světě, ikonická plachetnice Burj Al Arab. Následuje volný čas v obchodním centrum Dubai Mall, kde můžete vidět například obří akvárium. Před obchodním centrem můžete vidět nejvyšší budovu světa, věž Burj Khalifu a známou tančící fontánu.

DUBAI CITY TOUR S NÁVŠTĚVOU BURJ KHALIFY

Během výletu se ocitnete na dvou nejznámějších trzích, Gold Souq a Spicy Souq, kde budete mít možnost vidět množství zlatých klenotů a zároveň nakoupit exotické koření. K další zastávce patří nejluxusnější hotel na světě, ikonická plachetnice Burj Al Arab. Následuje volný čas v obchodním centru Dubai Mall, kde můžete vidět například obří akvárium. Dále se můžete pokochat návštěvou nejvyšší budovy světa, věží Burj Khalifa, a krásným představením známé tančící fontány.

ABU DHABI – CELODENNÍ VÝLET

Moderní architektura a široké zelené bulváry charakterizují hlavní město Spojených arabských emirátů. Během výletu bude prostor na fotografickou zastávku u „bílé pevnosti“ Al Husn Palace. Dále uvidíte velmi luxusní hotel, jenž připomíná palác z pohádek, Emirates Palace. Následuje prohlídka úchvatné a světoznámé Velké mešity Sheikha Zayeda (nutný vhodný dress code). Po prohlídce budete moci obdivovat krásy Abu Dhabi přímo z promenády Corniche. Poslední zastávkou bude trať formule 1 (zvenku).

SAFARI – POUŠTNÍ DOBRODRUŽSTVÍ

Během odpoledního výletu navštívíte poušť východně od Dubaje. Po vzrušující jízdě písečnými dunami budeme pokračovat do tradiční arabské vesnice, kde se můžete projet na velbloudovi, nechat se pokreslit hennou, zakouřit si vodní dýmku nebo vyzkoušet tradiční arabské oděvy. Po západu slunce následuje barbecue večeře a představení břišní tanečnice.

BURJ AL ARAB

Vychutnejte si dokonalý luxus a špičkový servis tohoto úchvatného „sedmihvězdičkového“ hotelu. Čas strávený v Burj Al Arab pro vás zajisté bude nezapomenutelným zážitkem. Možnost nakombinovat nejrůznější balíčky služeb (oběd, večeři, odpolední koktejl nebo kávu a čaj).

BURJ KHALIFA

Nezapomenutelný výhled na město Dubaj a na oceán z vyhlídky ve 124. patře (452 metrů). Uvidíte celé město a nejúžasnější místa v Dubaji téměř z oblak. Naskytne se vám pohled na celou Sheikh Zayed Road s luxusními výškovými budovami nebo na obrovskou dubajskou fontánu. Je možné si zakoupit jen vstupenky do budovy, nebo kompletní výlet s transferem.

FERRARI WORLD

Nejoblíbenější a nejnavštěvovanější atrakcí v Abu Dhabi je bezesporu zábavní park Ferrari World, jehož střecha je pokryta obrovskou rudou kapotou, která ho činí naprosto nepřehlédnutelným. Nejrychlejší horská dráha na světě se zrychlením z nuly až na 240 km/h během necelých pěti vteřin a desítky dalších atrakcí vám zvednou hladinu adrenalinu v krvi. Dále zde naleznete obrovskou galerii vozů značky Ferrari a několik kaváren, restaurací a obchůdků.

YAS VODNÍ PARK ABU DHABI

Tento celodenní výlet je oblíbený zejména rodinami s dětmi. Jistě oceníte výběr ze 40 různých skluzavek a atrakcí pro děti i dospělé. Užijte si den na divoké řece, vodních toboganech, horské dráze nebo na skluzavkách s volným pádem. Zábavu si zde najde opravdu každý.

DEN V AQUAPARKU ATLANTIS

Chcete prožít nezapomenutelný den, odpočinout si a zažít adrenalin? Pak je tento výlet právě pro vás. Můžete relaxovat na krásné pláži, vykoupat se v moři, ale především zažít mnoho zábavy na toboganech, skluzavkách nebo třeba v divoké peřeji. Odhalte vodní svět nekončící zábavy a atrakcí.

DUBAI PARKS

Prožijte den plný zábavy a nevšedních zážitků! Tento výlet vás zavede do světa nikdy nekončící zábavy. Dubai Park je největší zábavní park na Středním východě a nachází se přímo na proslulé ulici Sheikh Zayed Road. Park se skládá z několika částí. Každá část je něčím specifická a má své vlastní téma. Můžete tedy navštívit Legoland Dubai, Legoland Water Park, Bollywood Parks Dubai a Motiongate Dubai. Během dne plného zábavy a radovánek si můžete zařádit na jedné z mnoha skvělých atrakcí či navštívit spoustu restaurací a obchůdků. Na své si přijde naprosto každý.

Popisy výletů jsou pouze informační a nezávazné. Bližší info o jejich programu obdržíte v destinaci.

SAE jsou federací 7 emirátů

 • cca 6h
  z Prahy do Dubaje
 • +3h (zimní čas)
 • 220 V

Týdenní předpověd

 • PARTLY_CLOUDY14°C
  pátek, Pá 22.02.2019
 • PARTLY_CLOUDY27°C
  sobota, So 23.02.2019
 • PARTLY_CLOUDY28°C
  neděle, Ne 24.02.2019
 • CLEAR24°C
  pondělí, Po 25.02.2019
 • CLEAR25°C
  úterý, Út 26.02.2019

Zdroj: www.worldweatheronline.com

SAE jsou federací 7 emirátů

 • cca 6h
  z Prahy do Dubaje
 • +3h (zimní čas)
 • 220 V

Týdenní předpověd

 • PARTLY_CLOUDY14°C
  pátek, Pá 22.02.2019
 • PARTLY_CLOUDY27°C
  sobota, So 23.02.2019
 • PARTLY_CLOUDY28°C
  neděle, Ne 24.02.2019
 • CLEAR24°C
  pondělí, Po 25.02.2019
 • CLEAR25°C
  úterý, Út 26.02.2019

Zdroj: www.worldweatheronline.com

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!