Ajman

Hledáte odpočinkovou a exotickou dovolenou v kombinaci s kvalitním servisem? Pak jste v Ajmanu správně!Vše o Ajmanu

8 dní již od15 890 
-20 %
fm
St 01.05.2019

Ajman

tripAdvisor

Hotel Ramada Beach Hotel Ajman

Se snídaní
8 dní již od31 290 
-16 %
fm
St 17.04.2019

Ajman

tripAdvisor

Hotel Bahi Ajman Palace

Polopenze
5 dní již od15 290 
-22 %
lm
Čt 28.02.2019

Ajman

tripAdvisor

Hotel Ramada Beach Hotel Ajman

Se snídaní
8 dní již od18 790 
-15 %
fm
St 17.04.2019

Umm Al Quwain

tripAdvisor

Hotel Pearl Beach Hotel

Se snídaní

Dovolená v Ajmanu - vše co potřebujete vědět

Proslulá, několik kilometrů dlouhá pláž s bílým pískem a průzračně čisté moře, jehož břehy lemují moderní hotelové komplexy, je bezesporu největším lákadlem emirátu Ajman.

DUBAI CITY TOUR

Během výletu se ocitnete na dvou nejznámějších trzích Gold Souq a Spicy Souq, kde budete mít možnost vidět množství zlatých klenotů a zároveň nakoupit exotické koření. K další zastávce patří nejluxusnější hotel na světě, ikonická plachetnice Burj Al Arab. Následuje volný čas v obchodním centrum Dubai Mall, kde můžete vidět například obří akvárium. Před obchodním centrem můžete vidět nejvyšší budovu světa, věž Burj Khalifu a známou tančící fontánu.

DUBAI CITY TOUR S NÁVŠTĚVOU BURJ KHALIFY

Během výletu se ocitnete na dvou nejznámějších trzích, Gold Souq a Spicy Souq, kde budete mít možnost vidět množství zlatých klenotů a zároveň nakoupit exotické koření. K další zastávce patří nejluxusnější hotel na světě, ikonická plachetnice Burj Al Arab. Následuje volný čas v obchodním centru Dubai Mall, kde můžete vidět například obří akvárium. Dále se můžete pokochat návštěvou nejvyšší budovy světa, věží Burj Khalifa, a krásným představením známé tančící fontány.

ABU DHABI – CELODENNÍ VÝLET

Moderní architektura a široké zelené bulváry charakterizují hlavní město Spojených arabských emirátů. Během výletu bude prostor na fotografickou zastávku u „bílé pevnosti“ Al Husn Palace. Dále uvidíte velmi luxusní hotel, jenž připomíná palác z pohádek, Emirates Palace. Následuje prohlídka úchvatné a světoznámé Velké mešity Sheikha Zayeda (nutný vhodný dress code). Po prohlídce budete moci obdivovat krásy Abu Dhabi přímo z promenády Corniche. Poslední zastávkou bude trať formule 1 (zvenku).

SAFARI – POUŠTNÍ DOBRODRUŽSTVÍ

Během odpoledního výletu navštívíte poušť východně od Dubaje. Po vzrušující jízdě písečnými dunami budeme pokračovat do tradiční arabské vesnice, kde se můžete projet na velbloudovi, nechat se pokreslit hennou, zakouřit si vodní dýmku nebo vyzkoušet tradiční arabské oděvy. Po západu slunce následuje barbecue večeře a představení břišní tanečnice.

BURJ KHALIFA

Nezapomenutelný výhled na město Dubaj a na oceán z vyhlídky ve 124. patře (452 metrů). Uvidíte celé město a nejúžasnější místa v Dubaji téměř z oblak. Naskytne se vám pohled na celou Sheikh Zayed Road s luxusními výškovými budovami nebo na obrovskou dubajskou fontánu.

FERRARI WORLD

Nejoblíbenější a nejnavštěvovanější atrakcí v Abu Dhabi je bezesporu zábavní park Ferrari World, jehož střecha je pokryta obrovskou rudou kapotou, která ho činí naprosto nepřehlédnutelným. Nejrychlejší horská dráha na světě se zrychlením z nuly až na 240 km/h během necelých pěti vteřin a desítky dalších atrakcí vám zvednou hladinu adrenalinu v krvi. Dále zde naleznete obrovskou galerii vozů značky Ferrari a několik kaváren, restaurací a obchůdků.

DEN V AQUAPARKU ATLANTIS

Chcete prožít nezapomenutelný den, odpočinout si a zažít adrenalin? Pak je tento výlet právě pro vás. Můžete relaxovat na krásné pláži, vykoupat se v moři, ale především zažít mnoho zábavy na toboganech, skluzavkách nebo třeba v divoké peřeji. Odhalte vodní svět nekončící zábavy a atrakcí.

DUBAI PARKS

Prožijte den plný zábavy a nevšedních zážitků! Tento výlet vás zavede do světa nikdy nekončící zábavy. Dubai Park je největší zábavní park na Středním východě a nachází se přímo na proslulé ulici Sheikh Zayed Road. Park se skládá z několika částí. Každá část je něčím specifická a má své vlastní téma. Můžete tedy navštívit Legoland Dubai, Legoland Water Park, Bollywood Parks Dubai a Motiongate Dubai. Během dne plného zábavy a radovánek si můžete zařádit na jedné z mnoha skvělých atrakcí či navštívit spoustu restaurací a obchůdků. Na své si přijde naprosto každý.

Popisy výletů jsou pouze informační a nezávazné. Bližší info o jejich programu obdržíte v destinaci.

SAE jsou federací 7 emirátů

 • cca 6h
  z Prahy do Dubaje
 • +3h (zimní čas)
 • 220 V

Týdenní předpověd

 • CLEAR22°C
  pondělí, Po 18.02.2019
 • PARTLY_CLOUDY23°C
  úterý, Út 19.02.2019
 • CLEAR21°C
  středa, St 20.02.2019
 • PARTLY_CLOUDY22°C
  čtvrtek, Čt 21.02.2019
 • CLEAR21°C
  pátek, Pá 22.02.2019

Zdroj: www.worldweatheronline.com

SAE jsou federací 7 emirátů

 • cca 6h
  z Prahy do Dubaje
 • +3h (zimní čas)
 • 220 V

Týdenní předpověd

 • CLEAR22°C
  pondělí, Po 18.02.2019
 • PARTLY_CLOUDY23°C
  úterý, Út 19.02.2019
 • CLEAR21°C
  středa, St 20.02.2019
 • PARTLY_CLOUDY22°C
  čtvrtek, Čt 21.02.2019
 • CLEAR21°C
  pátek, Pá 22.02.2019

Zdroj: www.worldweatheronline.com

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!