Mallorca

Mallorca vyniká nádhernými písčitými plážemi a romantickými zátokami.Vše o Mallorce

5 dní již od 7 790 

8 dní již od14 590 
-27 %
fm
Čt 30.05.2019

Mallorca

tripAdvisor

Hotel Ilusion Markus Park

All inclusive
5 dní již od9 490 
-28 %
fm
Čt 30.05.2019

Mallorca

tripAdvisor

Hotel Ilusion Calma

All inclusive
8 dní již od13 990 
-29 %
fm
Čt 30.05.2019

Mallorca

tripAdvisor

Hotel Ipanema Park/ Ipanema Beach

Polopenze
5 dní již od9 690 
-27 %
fm
Čt 30.05.2019

Mallorca

tripAdvisor

Hotel Blue Sea Gran Playa

All inclusive
5 dní již od9 590 
-28 %
fm
Čt 30.05.2019

Mallorca

tripAdvisor

Hotel Blue Sea Don Jaime

All inclusive
4 dny již od11 190 
-28 %
fm
Po 03.06.2019

Mallorca

tripAdvisor

Hotel Mix Colombo

All inclusive

Dovolená na Mallorce - vše co potřebujete vědět

Hledáte-li místo se zajímavou historií a fantastickou přírodou, kde můžete zažít pulsující španělský temperament i klid a neobvykle pohostinné lidi, pak je návštěva tohoto ostrova ta správná dovolená. Mallorca vás uchvátí sluncem a azurovým mořem. Zájezdy na Mallorcu jsou oblíbené také mezi cykloturisty a golfisty.

 • Paguera

  Letovisko Paguera se nachází na jihozápadě ostrova uprostřed piniových hájů. Centrum letoviska nabízí mnoho restaurací, barů a obchůdků a láká k příjemným procházkám po pěší zóně. Nalézá se zde také několik diskoték, kde si jistě přijdou na své milovníci nočního života. Pro sportovně založené klienty je na plážích k dispozici taktéž široká nabídka vodních sportů.

 • Alcudia

  Záliv Alcudia se v poslední době stal mezi klienty nejoblíbenějším střediskem. Písčitá pláž obklopená palmami a piniemi, s pozvolným vstupem do moře, je více než ideální pro rodiny s dětmi a současně svádí k dlouhým procházkám. Jsou zde také velmi dobré podmínky pro vodní sporty a podél písčité pláže se nacházejí různé restaurace, obchůdky a bary. V historickém centru města Alcudia můžete navštívit nádherný přístav či se projít některou z romantických uliček.

 • Cala D'Or, Cala Barca

  Patří k nejvyhledávanějším zátokám na východním pobřeží. Je tvořena 8 romantickými zálivy, kdy 7 z nich je písčitých. Pláže s jemným pískem, bílé domky v piniových hájích a kouzelné kvetoucí zahrady jen dodávají tomuto místu pohádkovou atmosféru. Toto letovisko nabízí nejen vhodné podmínky pro potápění, ale také dobré podmínky pro další sportovní vyžití, například tenis. V blízkosti se nachází přírodní rezervace Cala Mandragó s nádhernými plážemi.

 • El Arenal

  Letovisko s velmi živou atmosférou se nachází na východní straně zálivu Bahia de Palma, jehož středem je hlavní město Palma. Nejen krásné pláže, ale také možnost zábavy, nepřeberné množství restaurací a obchůdků dělá toto středisko pro klienty velmi atraktivním. Skvělým lákadlem, a to nejen pro děti, je jeden z nejrozsáhlejších vodních aquaparků Aqualand Arenal, svou rozlohou největší. Pravidelné spojení do tohoto aquaparku zajišťuje linkový autobus. Široká nabídka vodních sportů na pláži potěší jak nadšené sportovce, tak rodiny s dětmi.

 • Playa de Muro

  Letovisko Playa de Muro se nachází na severním pobřeží ostrova a samotné městečko Muro pak v centrální části ostrova. Toto letovisko se vyznačuje především novými noblesními hotely, které jsou vystavěny přímo na písčité pláži. Pláž s velmi jemným světlým pískem je obklopená nádhernými piniovými háji. Součástí pobřeží je přírodní rezervace S‘Albufera, kde se nalézá ptačí rezervace, a tak toto prostředí svádí nejen k opalování, ale také k romantickým procházkám. Naleznete zde spoustu barů, obchůdků a restaurací a můžete současně využít i nabídky sportovních a zábavních možností v nedalekých Can Picafort a Port d‘Alcudia.

 • Playa de Palma

  Playa de Palma patří mezi největší a klienty velice oblíbená a vyhledávaná letoviska na Mallorce. Lemuje jej dlouhá písčitá pláž, která je obklopena nejen palmami, ale také množstvím obchůdků, kaváren a barů, které vám zaručí, že nejen den, ale i večer můžete strávit v příjemném přátelském prostředí.

 • S‘illot

  Malé a především nejklidnější letovisko na Mallorce se nalézá v jihovýchodní části ostrova. Restaurace a bary zde naleznete, diskotéky však nikoliv. S‘illot je propojeno s letoviskem Sa Coma, pláže jsou písčité, s velmi pozvolným vstupem do moře, což ocení zejména rodiny s dětmi a senioři.

 • Palma Nova

  Toto letovisko, velmi oblíbené mezi turisty, se nachází jihozápadně od hlavního města. Krásné pláže, nádherné moře a současně i velmi rušný (nejen) noční život jsou velkými lákadly. Nalézá se zde velké množství barů, obchůdků a restaurací. Můžete navštívit i nedaleký komplex Marineland a užít si představení delfínů, lachtanů a papoušků.

 • Palma de Mallorca

  Palma je historické a živé město s velkolepými sídly, turistům nabízí rovněž širokou škálu výborných kaváren a restaurací. Rozprostírá se na pobřeží zálivu Bahia de Palma. Dominantou staré části města, rozkládající se v okolí rušného Plaça Espanyol a v sousedství přístavu, je velká gotická katedrála Panny Marie. Ve městě, které je letním sídlem španělské královské rodiny, se nachází také nejstarší olivovník na Mallorce. Nedaleko města leží letiště Son Sant Joan, které patří mezi nejvytíženější v Evropě.

 • Calas de Mallorca

  Calas de Mallorca je jedním z nejmladších a nejmodernějších prázdninových středisek, nachází se v jedné z nejpůvabnějších částí východního pobřeží. V překladu „calas“ znamená zátoky. Pobřeží, které lemují skály, je plné nádherných zákoutí a zálivů, kde je voda skutečně průzračná. V letovisku najdete několik obchůdků, restaurací a barů. Autobusem se lze dopravit do asi 10 km vzdáleného městečka Porto Cristo, které má osobitou přístavní atmosféru. Za zmínku jistě stojí i místní turistické atrakce – Cuevas del Drach („dračí“ jeskyně s velmi bohatou krápníkovou výzdobou) a Cuevas Hams (několik jeskyní s krápníkovou výzdobou a naučnou stezkou Julese Verna). Jeskyně jsou ideální rovněž pro jednotlivce, kteří si mohou užít např. světelnou show s hudbou W. A. Mozarta.

 • Santa Ponsa

  Letovisko Santa Ponsa se nalézá na jihozápadním pobřeží. Najdete zde celou řadu obchodů, barů, restaurací a kaváren. Tato oblast je vhodná pro všechny věkové kategorie, jelikož zaručuje nejen strávení klidné dovolené, ale také možnost zábavy a kontaktu s nezapomenutelnou přírodou. Městečko má krásný jachetní přístav a ve vzdálenosti cca 20 minut jízdy autobusem se nachází aquapark Western Water Park, ponorka Nemo a Marineland.

 • Porto de Pollensa

  Atraktivní turistické město se nachází na severu ostrova. Naleznete zde krásné pláže s širokou nabídkou vodních sportů. Tato oblast je vhodná také pro cyklistické nadšence, jelikož se zde nalézá několik známých cyklistických tras.

Vzdálenosti od letiště

Paguera
30 km
Alcudia
70 km
Cala D'Or, Cala Barca
65 km
El Arenal
10 km
Playa de Muro
60 km
Playa de Palma
8 km
S‘illot
65 km
Palma Nova
30 km
Palma de Mallorca
km
Calas de Mallorca
64 km
Santa Ponsa
40 km
Porto de Pollensa
65 km

Týdenní předpověd

 • CLEAR4°C
  sobota, So 23.02.2019
 • PARTLY_CLOUDY15°C
  neděle, Ne 24.02.2019
 • CLEAR15°C
  pondělí, Po 25.02.2019
 • PARTLY_CLOUDY16°C
  úterý, Út 26.02.2019
 • PARTLY_CLOUDY17°C
  středa, St 27.02.2019

Zdroj: www.worldweatheronline.com

Vzdálenosti od letiště

Paguera
30 km
Alcudia
70 km
Cala D'Or, Cala Barca
65 km
El Arenal
10 km
Playa de Muro
60 km
Playa de Palma
8 km
S‘illot
65 km
Palma Nova
30 km
Palma de Mallorca
km
Calas de Mallorca
64 km
Santa Ponsa
40 km
Porto de Pollensa
65 km

Týdenní předpověd

 • CLEAR4°C
  sobota, So 23.02.2019
 • PARTLY_CLOUDY15°C
  neděle, Ne 24.02.2019
 • CLEAR15°C
  pondělí, Po 25.02.2019
 • PARTLY_CLOUDY16°C
  úterý, Út 26.02.2019
 • PARTLY_CLOUDY17°C
  středa, St 27.02.2019

Zdroj: www.worldweatheronline.com

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!