Zakynthos

Průzračné, čisté a teplé moře, které září několika modrými odstíny, dává tomuto ostrovu kouzelnou atmosféru.Vše o Zakynthosu

8 dní již od 9 490 

8 dní již od16 390 
Croco Club
-40 %
fm
Po 27.05.2019

Zakynthos

tripAdvisor

Hotel Belussi Beach

All inclusive
8 dní již od16 490 
-39 %
fm
Po 27.05.2019

Zakynthos

tripAdvisor

Hotel Koukounaria Hotel And Suites

All inclusive
8 dní již od13 690 
-39 %
fm
Po 27.05.2019

Zakynthos

tripAdvisor

Hotel Mimoza Beach

Polopenze
8 dní již od19 290 
-36 %
fm
Po 27.05.2019

Zakynthos

tripAdvisor

Hotel Astir Palace

All inclusive
8 dní již od9 890 
-42 %
fm
Po 27.05.2019

Zakynthos

tripAdvisor

Hotel Apollon

Se snídaní
8 dní již od12 790 
-39 %
fm
Po 27.05.2019

Zakynthos

tripAdvisor

Studio Apollo

Polopenze

Dovolená na Zakynthosu - vše co potřebujete vědět

Zakynthos je na řecké poměry neobvykle zelený ostrov. Láká krásnými písečnými plážemi a je turisty velmi oblíbený. Bohatá nabídka taveren a zábavy na plážích nadchne ty, které láká živější dovolená. Zakynthos má ale i dostatek památek a zajímavostí, které můžete navštívit, až se nasytíte koupání a opalování.

 • Zakynthos

  Hlavní město (a přístav), které má kolem 12 000 obyvatel, se rozkládá na svazích kopců pod zbytky benátské pevnosti Kastro. Z nich je úžasný panoramatický pohled na celý Zakynthos a okolní moře. Původně mělo hlavní město desítky kostelů a benátských domů, ale kvůli zemětřesení se jich dochovala jen hrstka. K nejzajímavějším kostelům patří Agios Nikolaos a Agios Dionisio. Budovy a domky mají charakteristickou okrovou barvu a lodžie s benátskými oblouky. Nenechte si ujít procházku přístavní ulicí nebo obchodním centrem s malebnými arkádami a určitě navštivte muzeum se sbírkami byzantského malířství. Nejrušnější život objevíte zřejmě na náměstí sv. Marka. Naopak přemítat v klidu můžete v malých tichých uličkách, lemovaných starými domy se zahrádkami plnými jasmínů.

 • Vasilikos

  Letovisko Vassilikos se nachází v klidné oblasti na jihovýchodním cípu Zakynthosu. Je z něj pěkný výhled na poloostrov Peloponés. Vassilikos tvoří několik větších hotelů, penzionů a taveren; mezi nimi se rozkládají udržované zahrady, vinohrady a olivové háje. Pláže jsou tvořené jemným pískem a mají pozvolný vstup do průzračně čistého moře.

 • Planos - Tsilivi

  Letoviska Planos a Tsilivi se nacházejí na východním pobřeží, cca 5 km od města Zakynthos. Jsou to příjemná střediska, která patří k favoritům mezi našimi klienty. Je zde krásná dlouhá písčitá pláž se širokou nabídkou vodních sportů a se sprchami. V centru naleznete řadu obchůdků, taveren, kaváren a barů, které lákají k večernímu posezení a zábavě. Je zde také lékárna, internetová kavárna a bankomat.

 • Kypseli

  Velmi pěkná vesnička obklopená panenskou přírodou se nachází cca 4 km severně od centra Tsilivi. Naleznete zde ničím nerušený klid uprostřed olivových hájů a užijete si koupání v průzračném moři, které omývá bezpočet oblázkovo-písčitých pláží v romantických zátokách a je vhodné i ke šnorchlování.

 • Laganas

  Největší a nejrušnější letovisko najdete na jihovýchodě ostrova, u pětikilometrové pláže s jemným pískem a pozvolným vstupem do moře. Můžete si také pronajmout lehátka a slunečníky. Z Laganasu lze podniknout výlet do hlavního města místním autobusem, který jezdí několikrát denně. Hlavní třída letoviska je velmi oblíbeným a populárním místem nočního života a zábavy. Nachází se zde řada barů, klubů, diskoték a samozřejmě také spousta nákupních možností. Přesto vám nabízíme ubytování na klidných místech, odkud to není nikam daleko – ani do centra, ani na pláž.

 • Tragaki

  Menší letovisko je známé zejména díky nekonečným vinicím, alejím ovocných stromů i olivovým hájům Nachází se ve vzdálenosti cca 3 km od centra hlavního města Zakynthos. Tragaki se nachází cca 2 km od letovisek Planos a Tsilivi a je vhodné zejména pro milovníky romantické a klidné dovolené. V okolí lze navštívit např. Starý klášter a výstavu tradiční hrnčířské tvorby. Na písčité pláži si můžete užít koupání v průzračném moři s pozvolným vstupem do moře.

 • Alykes

  Leží se severu ostrova, cca 20 km od hlavního města. Nejlépe se zde cítí rodiny s dětmi, prostorná pláž je pokryta jemným pískem, voda je nádherně čistá. V letovisku najdete restaurace, taverny (některé se živou hudbou), bary, diskotékové kluby, fastfoody a obchůdky. V okolí se nacházejí zajímavé archeologické památky.

 • Porto Koukla

  Menší klidná a velmi příjemná oblast Porto Koukla leží na jihovýchodním pobřeží ostrova Zakynthos. Pláž je zde pokryta pískem a oblázky a je proslulá svou čistou vodou. Porto Koukla je ideální destinací pro všechny, kteří milují klid. Nachází se zde olivové háje a malebný přístav, který svádí k romantickým procházkám. Rušnější středisko Agios Sostis se spoustou nákupních možností se nachází cca 1 km a dostanete se do něj příjemnou procházkou.

 • Agios Sostis

  Letovisko, ideální pro klidnou dovolenou, dostalo jméno podle ostrůvku, který se v roce 1633 oddělil od pevniny během zemětřesení a který je vzdálen jen několik desítek metrů od pláže. Ta je užší, ale zato dlouhá a písčitá, s pozvolným vstupem do moře. Je vhodná i pro rodiny s dětmi a plynule navazuje na velkou pláž města Laganas. Pěšky lze dojít na sousední, prostornější pláž Porto Koukla.

 • Argassi

  Prázdninové letovisko Argassi je považováno za nejzelenější místo ostrova. Pláže jsou zde menší a úzké a vstup do moře je písčitý. Nachází se ve vzdálenosti cca 3 km od centra hlavního města Zakynthos. Letovisko se vyznačuje svým tradičním řeckým vzhledem a z úpatí hory Skopos na něj shlíží ruina starého kláštera. Na hlavní třídě letoviska se nachází spousta diskoték, restaurací a barů a můžete si zde vychutnat nejen atmosféru nočního života. Letiště je od letoviska Argassi vzdáleno cca 6 km.

 • 2,20 h
 • +1h
 • 220 V

Vzdálenosti od letiště

Zakynthos
5 km
Vasilikos
15 km
Planos - Tsilivi
10 km
Kypseli
14 km
Laganas
5 km
Tragaki
12 km
Alykes
17 km
Porto Koukla
8 km
Agios Sostis
7 km
Argassi
5 km

Týdenní předpověd

 • PARTLY_CLOUDY13°C
  pátek, Pá 22.02.2019
 • RAIN12°C
  sobota, So 23.02.2019
 • CLOUDY12°C
  neděle, Ne 24.02.2019
 • PARTLY_CLOUDY12°C
  pondělí, Po 25.02.2019
 • CLEAR14°C
  úterý, Út 26.02.2019

Zdroj: www.worldweatheronline.com

 • 2,20 h
 • +1h
 • 220 V

Vzdálenosti od letiště

Zakynthos
5 km
Vasilikos
15 km
Planos - Tsilivi
10 km
Kypseli
14 km
Laganas
5 km
Tragaki
12 km
Alykes
17 km
Porto Koukla
8 km
Agios Sostis
7 km
Argassi
5 km

Týdenní předpověd

 • PARTLY_CLOUDY13°C
  pátek, Pá 22.02.2019
 • RAIN12°C
  sobota, So 23.02.2019
 • CLOUDY12°C
  neděle, Ne 24.02.2019
 • PARTLY_CLOUDY12°C
  pondělí, Po 25.02.2019
 • CLEAR14°C
  úterý, Út 26.02.2019

Zdroj: www.worldweatheronline.com

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!