Hotel Strofades Beach

  
Načítá aktuální zájezdy v tomto hotelu
Sezona: LÉTO 2016

Zrenovovaný hotel na okraji letoviska v těsné blízkosti pláže nabízí typickou prázdninovou atmosféru, kterou umocní překrásná široká pláž. Vhodný pro všechny věkové kategorie, páry i rodiny s dětmi.

ČERVNOVÁ SUPER SLEVA:

  • AŽ 2 DĚTI ZDARMA a SLEVA pro dospělé (1. dítě do 15 let; 2. dítě do 15 let)

Platí pro zájezdy z nabídky Léto 2016 pro odlety od 1. 8. 2016 do 31. 10. 2016 včetně, a to při závazné rezervaci od 1. 6. 2016 do 30. 6. 2016 (tato sleva se nevztahuje na Last minute prodej.)

Poloha

Hotel leží v oblíbeném prázdninovém letovisku s živou atmosférou – Tsilivi. Centrum letoviska Tsilivi se nachází cca 500 m od hotelu. Nejbližší nákupní možnosti jsou vzdáleny cca 100 m. Autobusová linka zajišťující dopravní spojení do cca 4 km vzdáleného hlavního města Zakynthos je cca 150 m od hotelu. Letiště je od hotelu cca 6 km.

Pláž

Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře a se sprchami se nachází ve vzdálenosti cca 50 m od hotelu. Lehátka, slunečníky a barový servis jsou na pláži k dispozici za poplatek.

Popis

Hotel s přátelskou atmosférou je umístěn v zahradě a svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí, pěknou restauraci, bar a venkovní bazén se sluneční terasou a s oddělenou částí pro děti (lehátka a slunečníky jsou u bazénu zdarma). Pro děti je zde dětské hřiště.

Internet

V areálu hotelu je možné využít Wi-Fi připojení zdarma.

Sport a zábava

Hotel pro své hosty pořádá příležitostně večerní programy. Zdarma si přímo v hotelu můžete zahrát kulečník nebo využít masáže (za poplatek). Na pláži nabídka vodních sportů za poplatek. Letovisko Tsilivi patří k favoritům a k velmi vyhledávaným oblastem mezi klienty. Díky řadě kaváren a barů láká nejen k večernímu posezení u šálku čaje nebo kávy, ale i k zábavě.

Stravování

All Inclusive.

www.strofadeshotel.gr

Maximální obsazenost

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!