Hotel Votsalakia Beach

  
Načítá aktuální zájezdy v tomto hotelu
Sezona: LÉTO 2016

Nedaleko od břehu průzračného moře se nachází budovy tohoto oblíbeného rodinného hotelu, jehož majitelé kladou velký důraz na spokojenost všech svých hostů a neváhají vynaložit maximální úsilí, aby čas strávený zde patřil mezi ty nezapomenutelné.

ZDARMA VÝLET DO PŘÍSTAVNÍHO MĚSTA PYTHAGORION!

Tato nabídka platí na všechny nové závazně potvrzené rezervace od 23.5.2016 a platí pro všechny termíny odletu až do konce sezóny 2016.

Poloha

Přátelský hotel je v centru letoviska Votsalakia - Kampos. Letovisko Votsalakia je malebně vystavěno v mírném svahu nad mořem, takže posyktuje krásné výhledy do okolí. Nejbližší kavárny a bary, restaurace, taverny a nákupní možnosti jsou vzdáleny cca 20 m od hotelu. Hotel má vlastní tavernu s výhledem na pláž, která je od areálu oddělena místní komunikací. Letiště je cca 45 km.

Pláž

Veřejná písčito-oblázková pláž se nachází cca 10 m od hotelu a je oddělena místní komunikací. Vstup do moře je pozvolný. Na pláži je hostům k dispozici barový servis (za poplatek). Lehátka a slunečníky jsou na pláži za poplatek (cca 5 EUR/set, klienti s plnou penzí mají lehátka zdarma).

Popis

Oblíbený prázdninový hotel svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí, restauraci, bar, kadeřnictví a minimarket. Zajímavostí hotelu je, že si pěstuje vlastní suroviny, které využívá při přípravě jídla ve své kuchyni a taverně. V udržované hotelové zahradě se nachází hezký bazén s oddělnou části pro děti. Lehátka a slunečníky jsou u bazénu zdarma. Oficiální kategorie hotelu je 2*.

Internet

Wi-Fi připojení na recepci a v hotelovém lobby zdarma.

Sport a zábava

Votsalakia je vhodná zejména pro odpočinkovou dovolenou. Pláže v této oblasti disponují pozvolným vstupem a jsou vhodné pro rodiny s dětmi. Okolí Votsolakie je doslova rájem pro milovníky romantických procházek v nedotčené přírodě nebo po pláži. Výhodou hotelu je krátká vzdálenost od Kamposu, kde můžete navštívit některou z vyhlášených taveren a ochutnat řecké lahůdky nebo proslulé místní víno.

Stravování

Polopenze (snídaně formou kontinentálního menu, večeře formou servírovaného menu).

Maximální obsazenost

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!