Hotel Princessa Riviera

  
Načítá aktuální zájezdy v tomto hotelu
Sezona: LÉTO 2016

Příjemný hotel, který se nachází nedaleko města Pythagorion, které určitě doporučujeme navštívit a vychutnat si místní nezapomenutelnou atmosféru. Toto město je vhodné zejména pro ty, kteří vyhledávají aktivní dovolenou.

Poloha

Příjemný hotel leží na mírném svahu nedaleko města Pythagorion, jehož centrum je vzdáleno cca 3 km. V Pythagorionu se nachází malebný přístav a velké množství restaurací, barů a nákupních možností. Vzdálenost hotelu od letiště je cca 6 km.

Pláž

Hotel leží cca 150 m od pěkného zálivu, od kterého je oddělen místní komunikací. Vstup do moře je písčito-oblázkový a pozvolný. Cesta k zálivu, na pláž Glycorisa, vede z mírného kopce. K dispozici je restaurace a barový servis (za poplatek). Lehátka a slunečníky jsou za poplatek (cca 2,5 EUR/lehátko). Plážové osušky za poplatek (cca 1 EUR/den).

Popis

Zrekonstruovaný a moderní hotel svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí, restauraci, bar a společenskou místnost. V příjemném areálu hotelu se rozkládá udržovaná zahrada, kde je vystavěn bazén pro dospělé a bazén pro děti. Lehátka a slunečníky jsou zdarma.

Internet

Wi-Fi je na recepci a na pokojích zdarma.

Sport a zábava

Výhodou hotelu je je jeho poloha, která umožňuje si udělat procházku do přístavního městečka Pythagorion. Nachází se zde celá řada možností, jak si zkrátit volnou chvíli. Naleznete zde množství taveren a kaváren, které doslova vybízejí k jejich návštěvě. Ve večerních hodinách vám v některých řeckých podnicích bude u skleničky vína hrát tradiční řecká hudba, takže okusíte ostrovní atmosféru. Pythagorion je vhodný zejména pro ty, kteří vyhledávají aktivní dovolenou.

Stravování

Snídaně formou bufetu.
www.princessa.gr

Maximální obsazenost

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!