Hotel Voi Pizzo Calabro Resort

  
Načítá aktuální zájezdy v tomto hotelu
Sezona: Léto 2016

ROZHODNĚTE SE VČAS A ZÍSKEJTE:

  • DÍTĚ DO 16 LET ZDARMA a SLEVA pro dospělé

Poloha

Příjemný hotelový komplex se nachází poblíž Tyrhénského pobřeží, nedaleko městečka Pizzo Calabro. Nejbližší restaurace, bary a obchůdky se nacházejí cca 8 km od hotelu, v centru městečka Pizzo Calabro. Autobusová zastávka leží cca 50 m od hotelu. Letiště je vzdáleno cca 14 km.

Pláž

Vlastní písčito-oblázková pláž se nachází cca 450 m od hotelu, od kterého je oddělena pouze krásným borovým lesem a vysokými eukalypty. Na pláži je k dispozici barový servis (v provozu v hlavní sezóně). Lehátka a slunečníky jsou zdarma. Plážové osušky na vratnou zálohu cca 15 EUR a zároveň za poplatek cca 2 EUR/osuška.

Ubytování

Vkusně zařízené klimatizované pokoje (v provozu od 1. 6.–30. 9.) mají koupelnu se sprchou nebo vanou a WC, SAT-TV, telefon, bezpečnostní schránku (zdarma), minibar (za poplatek) a terasu. Na vyžádání dětská postýlka za poplatek.

Popis

Hotelový areál se skládá z několika dvoupatrových budov a nabízí vstupní halu s recepcí, restauraci a dva bary. V rozlehlé zahradě se nachází jeden velký bazén a bazén pro děti. Lehátka a slunečníky jsou u bazénu zdarma.

Internet

Wi-Fi v lobby za poplatek. Internetový koutek je za poplatek.

Sport a zábava

Hotel pro své hosty pořádá různé denní a večerní animační programy. Pro děti je zde dětské hřiště. Zdarma je k dispozici plážový volejbal, lukostřelba, kánoe, stolní tenis a tenis (osvětlení za poplatek). Za poplatek jsou masáže a fotbal (s osvětlením).

Stravování

Polopenze formou bufetu nebo možnost All Inclusive.

www.voihotels.com

Poznámky

V letovisku Pizzo Calabro je zavedena povinná pobytová taxa splatná na místě – cca 1 EUR/osoba/den, děti do 17 let zdarma. Upozorňujeme, že výše této taxy se může během sezóny změnit.

Maximální obsazenost

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!