Hotel Villagio La Pizzuta

  
Načítá aktuální zájezdy v tomto hotelu
Sezona: LÉTO 2016

Poloha

Příjemný hotel leží v krásné části Kalábrie, zvané „Pobřeží bohů“, a má nádherný výhled do okolí a na pobřeží Tyrhénského moře. Centrum městečka Parghelia je vzdáleno cca 500 m. Nejbližší nákupní možnosti, restaurace a bary se nacházejí cca 200 m od hotelu. Letiště v Lamezia Terme je vzdáleno cca 45 km.

Pláž

Vlastní písčitá pláž s barovým servisem a sprchami se nachází cca 150 m od hotelu. Vstup do moře je místy kamenitý. Cesta na pláž vede z mírného svahu. Klienti mohou využít výtah, který zastavuje cca 150 m od pláže. Lehátka, slunečníky a plážové osušky zdarma.

Popis

Hotel s přátelskou atmosférou umístěný v překrásné botanické zahradě se skládá z několika budov rozmístěných po areálu hotelu a působí dojmem malé italské vesničky. Hotel svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí, restauraci, bar, kavárnu, kadeřnictví, společenskou a konferenční místnost. V udržovaném areálu hotelu je jeden hezký bazén s oddělenou částí pro děti. Lehátka, slunečníky a matrace zdarma.

Internet

Hoteloví hosté mohou využít Wi-Fi připojení ve všech veřejných prostorech hotelu zdarma.

Sport a zábava

Hotel pro své hosty pořádá různé zábavné denní a večerní programy. Pro děti je zde dětské hřiště a miniklub. Zdarma si můžete zahrát basketbal, plážový či klasický volejbal, fotbal a stolní tenis.

Stravování

Polopenze nebo plná penze. Snídaně formou bufetu, oběd a večeře formou servírovaného menu. Během jídla je k dispozici neomezené množství vody (žádné další nápoje nejsou zahrnuty).

Poznámky

V letovisku Parghelia je zavedena povinná pobytová taxa splatná na místě – cca 1,5 EUR/osoba/den. Upozorňujeme, že výše této taxy se může během sezóny změnit.

Maximální obsazenost

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!