Capo Vaticano Thalasso & Spa

  
Načítá aktuální zájezdy v tomto hotelu
Sezona: Léto 2016

Poloha

Hotel se nachází v klidné části letoviska Capo Vaticano, které je v samém srdci Kalábrie a je vyhledáváno především potápěči a milovníky podmořského života. Nejbližší restaurace a bary jsou vzdáleny cca 200 m od hotelu, nákupní možnosti jsou v centru letoviska vzdáleném cca 2 km. Vyhledávané a oblíbené pobřežní městečko Tropea s kulturními a historickými památkami je vzdáleno cca 10 km a vzdálenost od letiště v Lamezia Terme je cca 65 km.

Pláž

Vlastní písčito-oblázková pláž s barovým servisem (lehátka a slunečníky na pláži zdarma) se nachází přímo u hotelu. Plážové osušky jsou k dispozici zdarma.

Ubytování

Moderně zařízené klimatizované (v provozu 15. 6.–15. 9.) pokoje typu Classic mají koupelnu s vanou nebo sprchou a WC, telefon, TV, minibar (za poplatek), bezpečnostní schránku (zdarma) a balkon nebo terasu. Možnost zajistit dětskou postýlku (za poplatek). Pokoje Superior jsou vybaveny stejně jako pokoje Classic, ale mají výhled na moře.

Popis

Hotelový komplex s příjemnou atmosférou je umístěný na krásném místě s výhledem na sopku Stromboli a Liparské ostrovy. Hotel má vstupní halu s recepcí, dvě restaurace a bary, několik obchůdků, venkovní bazén s částí pro děti (lehátka a slunečníky zdarma) a vnitřní bazén s mořskou vodou (za poplatek). Oficiální kategorie hotelu je 4*.

Internet

Hotel má k dispozici Wi-Fi připojení v celém areálu hotelu, včetně pokojů, zdarma.

Sport a zábava

Hotel pro své hosty příležitostně pořádá večerní zábavné programy. Zdarma si můžete zahrát fotbal, stolní tenis a tenis i s osvětlením. Sauna, masáže a služby lázeňského centra jsou za poplatek. Pro děti je zde miniklub.

Stravování

Polopenze (snídaně formou bufetu, večeře formou servírovaného menu), možnost plné penze.

www.capovaticanoresort.it

Poznámky

UPOZORNĚNÍ: V době přípravy katalogu nebyla v letovisku Capo Vaticano vybírána povinná pobytová taxa. Upozorňujeme však, že tato taxa může být místní autoritou zavedena během sezóny. Přibližná výše této taxy je v jiných letoviscích cca 1–2,5 EUR/osoba/den a je splatná na místě.

Maximální obsazenost

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!