Hotel Sharm Grand Plaza

  
Načítá aktuální zájezdy v tomto hotelu
Sezona: LÉTO 2016

Velmi příjemný a elegantní hotel s rozlehlou pěstěnou zahradou si zamilujete pro jeho krásnou písečnou pláž s korálovým podložím. Přímo u břehu tak můžete pozorovat nádherný podmořský svět. Dopřejte si kvalitní dovolenou za skvělou cenu.

ROZHODNĚTE SE VČAS A ZÍSKEJTE:

  • AŽ 2 DĚTI ZDARMA a SLEVA pro dospělé
    (1. dítě do 14 let; 2. dítě do 14 let)

Poloha

Příjemný hotelový komplex s rozlehlou zahradou se nachází cca 30 minut jízdy minibusem od centra Naama Bay. Nejbližší nákupní možnosti, restaurace a bary jsou vzdáleny cca 100 m od hotelu. Vzdálenost hotelu od letiště je cca 8 km.

Pláž

Hotel leží u vlastní písčité pláže s pozvolným vstupem do moře a korálovým podložím (doporučujeme vhodnou obuv do vody). Pro vstup do moře je k dispozici molo. Na pláži je barový servis a sprchy. Lehátka, slunečníky a plážové osušky jsou zdarma.

Popis

Hotel svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí a směnárnou, několik restaurací, čtyři bary, orientální kavárnu, diskotéku, nákupní galerii, dva bazény pro dospělé a dětský bazén. Lehátka, slunečníky a matrace jsou zdarma. Oficiální kategorie hotelu je 5*.

Internet

V hotelu je k dispozici Wi-Fi připojení ve všech veřejných prostorech hotelu, včetně pokojů, za poplatek. Internetový koutek je také za poplatek.

Sport a zábava

Hotel pro své hosty pořádá různé animační programy a večerní programy. Pro děti je zde dětské hřiště a miniklub. Zdarma stolní tenis, fitness, šipky, fotbal a volejbal. Za poplatek tenis, kulečník, lázeňské centrum, sauna a masáže. Na pláži windsurfing a potápění za poplatek.

Stravování

All Inclusive.

www.sharmgrandplaza.com

Maximální obsazenost

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!