Hotel Mexicana Sharm Resort

  
Načítá aktuální zájezdy v tomto hotelu
Sezona: LÉTO 2016

Aktivní prožití dovolené, potápění v tyrkysovém moři, možnost all inclusive a výlety po okolí - to vše Vám nabízí příjemný hotel nacházející se v atraktivní oblasti Ras Um El Seid Hills. Pro odpoledne plné zábavy je dětem k dispozici dětské hřiště.

ROZHODNĚTE SE VČAS A ZÍSKEJTE:

  • AŽ 2 DĚTI ZDARMA a SLEVA pro dospělé
    (1. dítě do 14 let; 2. dítě do 7 let)

Poloha

Hotel se nachází na klidném místě, v oblasti Ras Um El Seid Hills. Nejbližší obchůdky jsou vzdáleny cca 600 m od hotelu. Centrum Naama Bay, kde se nachází spoustu restaurací, barů a obchůdků, je cca 7 km. Vzdálenost hotelu od letiště je cca 20 km.

Pláž

Hotel má 2 pláže, písčitou „Mexicana“ a „Palma“ s korálovým podložím (doporučujeme obuv do vody, vstup do moře přes molo), které jsou vzdáleny cca 2 km od hotelu. Na pláže jezdí několikrát denně zdarma hotelový minibus (cca 15 minut jízdy). Na plážích je barový servis (na pláži Mexicana za poplatek, na pláži Palma nealko nápoje zdarma) a sprchy. Lehátka, slunečníky a plážové osušky zdarma.

Ubytování

Standardní klimatizované pokoje mají koupelnu s vanou nebo sprchou a WC, vysoušeč vlasů, minibar (za poplatek), telefon, SAT-TV, bezpečnostní schránku (zdarma) a terasu. Na vyžádání možnost zajistit dětskou postýlku zdarma.

Popis

Hotel s prázdninovou atmosférou má recepci, směnárnu, bankomat, tři restaurace a bary, kavárnu, diskotéku, obchůdky, minimarket a společenskou místnost. V areálu hotelu jsou dva bazény (pro dospělé a pro děti). Lehátka a slunečníky jsou zdarma.

Internet

Wi-Fi připojení je na recepci za poplatek. Internetový koutek také za poplatek.

Sport a zábava

Hotel pro své hosty pořádá různé denní animační a večerní zábavní programy. Pro děti je zde dětské hřiště. Zdarma si můžete zahrát stolní tenis nebo si zacvičit ve fitness centru. Za poplatek je kulečník, tenis a služby lázeňského centra, včetně sauny a masáží. Na pláži možnost vodních sportů a potápění, které je také za poplatek.

Stravování

Maximální obsazenost

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!