Hotel Le Meridien Dahab Resort

  
Načítá aktuální zájezdy v tomto hotelu
Sezona: LÉTO 2016

Luxusní hotel leží v oblíbené potápěčské lokalitě Dahab, jejíž centrum je vzdáleno cca 5 km od hotelu. Na pláži je k dispozici široká nabídka vodních sportů. Doporučujeme klientům, kteří preferují aktivní dovolenou.

ROZHODNĚTE SE VČAS A ZÍSKEJTE:

  • AŽ 2 DĚTI ZDARMA a SLEVA pro dospělé
    (1. dítě do 14 let; 2. dítě do 9 let)

Poloha

Luxusní hotel leží v oblíbené potápěčské lokalitě Dahab, jejíž centrum je vzdáleno cca 5 km od hotelu. Naleznete zde restaurace, kavárny a nákupní možnosti. Možnost využít hotelový minibus zdarma. Vzdálenost hotelu od letiště je cca 90 km.

Pláž

Písčito-oblázková pláž je přímo u hotelu. Vstup do moře je strmější, přes korálové podloží (obuv do vody). K dispozici je barový servis a sprchy. Lehátka, slunečníky a plážové osušky zdarma.

Popis

Elegantní hotel svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí a směnárnou, tři restaurace, dva bary, nákupní galerii, konferenční a společenskou místnost. V udržovaném areálu hotelu je umístěno několik pěkných bazénů pro dospělé a bazén pro děti. Lehátka, slunečníky a matrace jsou zdarma.

Internet

Wi-Fi připojení je k dispozici v hotelovém lobby zdarma, na pokojích za poplatek (možnost kabelového připojení, které je také za poplatek). Internetová kavárna za poplatek.

Sport a zábava

Pro děti je zde dětské hřiště a miniklub. Zdarma si můžete zahrát basketbal, plážový volejbal, kulečník, šipky, fotbal, stolní tenis, tenis během dne nebo si zacvičit ve fitness centru. Služby lázeňského centra, sauna, parní lázen a vířivka jsou také zdarma. Masáže jsou za poplatek. Na pláži je k dispozici široká nabídka vodních sportů, včetně potápění, vodních lyží a windsurfingu, které jsou za poplatek.

Stravování

All Inclusive.

www.lemeridiendahab.com

Maximální obsazenost

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!