Hotel Jaz Mirabel Park

  
Načítá aktuální zájezdy v tomto hotelu
Sezona: LÉTO 2016

ROZHODNĚTE SE VČAS A ZÍSKEJTE:

  • AŽ 2 DĚTI ZDARMA a SLEVA pro dospělé
    (1. dítě do 14 let; 2. dítě do 7 let)

Poloha

Elegantní hotelový resort s živou atmosférou je situován na klidném místě v oblasti Nabq Bay. Nejbližší nákupní možnosti, restaurace a bary jsou vzdáleny cca 150 m. Centrum městečka Naama Bay je cca 32 km. Letiště je cca 17 km.

Pláž

Vlastní písčito-oblázková pláž se vstupem do moře přes dlouhé korálové podloží (doporučujeme vhodnou obuv do vody) leží cca 350 m od hotelu. Pro vstup do moře je k dispozici hotelové molo. Mělčí část moře s koráli se po několika metrech prudce svažuje. U pláže je mělká laguna vhodná pro děti. K dispozici je barový servis a sprchy. Lehátka, slunečníky a plážové osušky jsou zdarma.

Popis

Moderní hotel se rozkládá ve stinné hotelové zahradě a je součástí komplexu hotelů Jaz Mirabel. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, směnárnou a směnným automatem, restaurace, několik barů, konferenční místnost, diskotéka, kadeřnictví, nákupní galerie a minimarket. V udržované zahradě jsou dva bazény pro dospělé a bazén pro děti. Jeden z bazénů má několik skluzavek a tobogánů. Lehátka a slunečníky jsou zdarma.

Internet

Wi-Fi na recepci za poplatek (zdarma pouze prvních 150MB na dvě mobilní zařízení).

Sport a zábava

Hotel pořádá animační programy. Pro děti je zde miniklub a dětské hřiště. Zdarma plážový volejbal, šipky, fotbal, stolní tenis, tenis (osvětlení za poplatek) nebo fi tness. Kulečník, služby lázeňského centra a masáže jsou za poplatek. Na pláži nabídka vodních sportů za poplatek.

Stravování

All Inclusive.

www.jaz.travel

Maximální obsazenost

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!