Hotel Jaz Mirabel Beach

hodnocení

6.3

Celkem 1 hodnocení
  
Načítá aktuální zájezdy v tomto hotelu
Sezona: LÉTO 2016

ROZHODNĚTE SE VČAS A ZÍSKEJTE:

  • AŽ 2 DĚTI ZDARMA a SLEVA pro dospělé
    (1. dítě do 14 let; 2. dítě do 7 let)

Poloha

Hotel vystavěný v luxusním stylu leží na klidném místě v prázdninové oblasti Nabq Bay. Nejbližší nákupní možnost, restaurace a bary jsou vzdáleny cca 200 m. Centrum živého městečka Naama Bay je cca 32 km od hotelu. Letiště je cca 17 km.

Pláž

Písčito-oblázková pláž leží cca 250 m od areálu hotelu a má dlouhé korálové podloží (doporučujeme vhodnou obuv do vody), které se po několika metrech prudce svažuje. Vstup do moře je přes molo. U pláže je mělká laguna vhodná pro děti. Hostům je k dispozici barový servis. Lehátka, slunečníky a plážové osušky jsou zdarma.

Popis

Hotel je součástí komplexu Jaz Mirabel a má vstupní halu s recepcí, směnárnou a směnným automatem, dvě restaurace, šest barů, diskotéku, kadeřnictví, minimarket a nákupní galerii. V rozkvetlé zahradě je několik bazénů pro dospělé a bazén pro děti (lehátka a slunečníky zdarma). Součástí areálu je také bazén s několika skluzavkami a tobogány.

Internet

Wi-Fi na recepci a v lobby za poplatek (zdarma prvních 150MB na dvě mobilní zařízení).

Sport a zábava

Hotel pořádá animační programy. Pro děti je zde dětské hřiště a miniklub. Zdarma plážový volejbal, šipky, fotbal, stolní tenis, tenis (osvětlení za poplatek) nebo fi tness. Služby lázeňského centra, kulečník, elektronické hry a masáže jsou za poplatek. Vodní sporty za poplatek.

Stravování

All Inclusive.

www.jaz.travel

Maximální obsazenost

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!