Hotel Dreams Vacation Resort

  
Načítá aktuální zájezdy v tomto hotelu
Sezona: LÉTO 2016

Skvělá dovolená v resortu Dreams Beach, který tvoří dva samostatné vedle sebe stojící rozlehlé hotelové komplexy. Mají příjemnou atmosféru a nacházejí se v klidnější oblasti Hadaba, přímo u členité pláže.

ROZHODNĚTE SE VČAS A ZÍSKEJTE:

  • AŽ 2 DĚTI ZDARMA a SLEVA pro dospělé
    (1. dítě do 12 let; 2. dítě do 6 let)

Poloha

Komplex se nachází u známého korálu Ras Um El Sid Cliff. Do centra Naama Bay je to cca 7 km. Nejbližší nákupní možnosti, restaurace a bary jsou v bezprostřední blízkosti hotelu. Letiště je cca 22 km.

Pláž

Písčitá pláž sesterského hotelu Dreams Beach je vzdálena cca 700 m od hotelu. Vstup do moře je přes korálové podloží (doporučujeme obuv do vody) a přes molo. Na pláži je bar a sprchy (lehátka, slunečníky a plážové osušky zdarma).

Ubytování

Klimatizované pokoje mají koupelnu s vanou nebo sprchou a WC, fén, telefon, SAT-TV, bezp. schránku (zdarma) a balkon nebo terasu. Na vyžádání dětská postýlka zdarma.

Popis

Hotel má vstupní halu s recepcí, restaurace a bary, obchůdky, kadeřnictví, diskotéku a směnárnu (v sesterském hotelu Dreams Beach). V hotelu je několik bazénů, jeden z nich má 2 skluzavky (1 bazén je určený pro potápění) a bazén pro děti (lehátka a slunečníky zdarma). Klienti mohou využívat bazény v sesterském hotelu Dreams Beach. Oficiální kategorie hotelu je 5*.

Internet

Wi-Fi připojení na recepci a v lobby za poplatek. Internetový koutek je také za poplatek.

Sport a zábava

Hotel pořádá animační programy. Pro děti je zde dětské hřiště. Zdarma plážový volejbal, kulečník, šipky a stolní tenis nebo fitness. Minigolf a tenis (osvětlení za poplatek) v hotelu Dreams Beach zdarma. Za poplatek je potápění, lázeňské centrum, masáže, parní lázeň a sauna.

Stravování

All Inclusive nebo možnost Ultra All Inclusive.

www.dreamsresortsegypt.com

Maximální obsazenost

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!