Hotel Vital Beach

  
Načítá aktuální zájezdy v tomto hotelu
Sezona: LÉTO 2016

Prožijte krásnou a pohodovou dovolenou v tomto hotelu, který se nachází na klidném místě v letovisku Konakli. Nejbližší nákupní možnosti, restaurace a bary jsou vzdáleny cca 300 m.

ČERVNOVÁ SUPER SLEVA:

  • DÍTĚ DO 13 LET ZDARMA a SLEVA pro dospělé

Platí pro zájezdy z nabídky Léto 2016 pro odlety od 1. 8. 2016 do 31. 10. 2016 včetně, a to při závazné rezervaci od 1. 6. 2016 do 30. 6. 2016 (tato sleva se nevztahuje na Last minute prodej).

Poloha

Hotel se nachází na klidném místě v letovisku Konakli. Nejbližší nákupní možnosti, restaurace a bary jsou vzdáleny cca 300 m. Centrum letoviska je cca 3 km. Autobusová zastávka zajišťující spojení do města Alanya, které je 15 km, se nachází přímo u hotelu. Letiště v Antalya je vzdáleno cca 115 km.

Pláž

Vlastní oblázková pláž s příkřejším vstupem do moře, barovým servisem, sprchami a WC (lehátka a slunečníky zdarma) je cca 150 m od hotelu. Vstup do moře je také možný přes molo.

Popis

Hotel se skládá z hlavní a několika vedlejších budov a svým hostům nabízí recepci, restauraci, bar, společenskou místnost a venkovní bazén s částí pro děti (lehátka a slunečníky zdarma).

Internet

V lobby hotelu je Wi-Fi zdarma.

Sport a zábava

Přímo v hotelu si můžete zahrát zdarma plážový volejbal, kulečník, šipky a stolní tenis. K dispozici jsou zdarma také turecké lázně, za poplatek masáže a peeling.

Stravování

All Inclusive.
www.vitalbeachhotel.net

Maximální obsazenost

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!