Hotel Tui Blue Palm Garden

  
Načítá aktuální zájezdy v tomto hotelu
Sezona: LÉTO 2016

Poloha

Komplex je na klidném místě v letovisku Kizilagaç. Nejbližší obchůdky, restaurace a bary jsou cca 50 m v centru města. Autobusová zastávka je v blízkosti hotelu. Vzdálenost od letiště je cca 70 km.

Pláž

Vlastní písčito-oblázková pláž se strmějším přístupem do moře (doporučujeme obuv do vody), s barem, sprchami a WC (lehátka, plážové osušky a slunečníky zdarma) je přímo u hotelu. Vstup do moře je možný také přes dřevěné molo se schůdky.

Popis

Hotel je tvořen komplexem bungalovů, které jsou umístěny v udržované zahradě. Nabízí vstupní halu s recepcí, směnárnu, několik restaurací a barů, kavárnu, obchůdky, minimarket, diskotéku, kadeřnictví, bazén se skluzavkami, dětský bazén se skluzavkami a bazén pro nejmenší (lehátka a slunečníky u bazénů zdarma). Oficiální kategorie hotelu je 4*.

Internet

V lobby a na pokojích Wi-Fi zdarma, k dispozici je internetový koutek také zdarma.

Sport a zábava

Animační programy. Zdarma plážový volejbal, basketbal, šipky, kulečník, sauna, stolní tenis, fitness, minigolf a tenis bez osvětlení. Za poplatek tenis s osvětlením, masáže, lázně a vodní sporty na pláži. Pro děti je zde dětské hřiště a dětský miniklub.

Stravování

Ultra All Inclusive.

www.iberotel.com

Maximální obsazenost

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!