Hotel Sunset Beach

  
Načítá aktuální zájezdy v tomto hotelu
Sezona: LÉTO 2016

Poloha

Hotel se nachází v prázdninovém letovisku Alanya – Kestel. Nejbližší obchůdky, restaurace a bary jsou vzdáleny cca 1 km. Centrum města Alanye, které je velmi vyhledávané pro svoji neopakovatelnou atmosféru, je cca 7 km od hotelu a vzdálenost od letiště je cca 130 km. Pro přepravu můžete využít místní autobusy nebo tzv. dolmuše, autobusová zastávka se nachází v těsné blízkosti hotelu.

Pláž

Písčito-oblázková pláž s příkřejším vstupem do vody, s barovým servisem, sprchami a WC (lehátka, slunečníky a plážové osušky jsou k dispozici zdarma) se nachází cca přímo u hotelu.

Popis

Příjemný hotel svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí a směnárnou, restauraci, dva bary, obchůdky, minimarket, společenskou místnost, diskotéku, dva bazény se sladkou vodou (jeden se skluzavkami a tobogánem) a bazén pro děti s malou skluzavkou (lehátka a slunečníky u bazénů zdarma).

Internet

V lobby a na recepci Wi-Fi zdarma.

Sport a zábava

Hotel pro své hosty pořádá příležitostně různé denní i večerní animační programy. Zdarma si můžete zahrát basketbal, plážový volejbal, kulečník, šipky, minigolf, stolní tenis, tenis během dne nebo zajít do fitness centra. Za poplatek jsou k dispozici masáže a lázeňské centrum. Na pláži můžete využít širokou nabídku vodních sportů za poplatek. Pro děti je zde dětské hřiště a miniklub. Dopoučujeme navštívit středověkou pevnost se zachovalými hradbami, jež se tyčí nad městem Alanya a ze které je překrásný výhled na město a proslulou Kleopatřinu pláž.

Stravování

Maximální obsazenost

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!