Hotel Oba Time

  
Načítá aktuální zájezdy v tomto hotelu
Sezona: LÉTO 2016

Hotel leží v oblíbeném prázdninovém letovisku Oba – Alanya. Nejbližší nákupní možnosti, restaurace a bary se nachází v centru městečka Oba, které je vzdáleno cca 50 m od hotelu.

Poloha

Hotel se nachází přímo v centru živého prázdninového letoviska Oba. Do centra letoviska Oba s obchůdky, restauracemi a bary je to cca 50 m, do centra města Alanya cca 3 km. Autobusová zastávka je přímo před hotelem. Vzdálenost od letiště v Antalyi je cca 120 km.

Pláž

Písčito-oblázková pláž se strmějším vstupem do moře (lehátka a slunečníky zdarma, plážové osušky na zálohu cca 5 EUR) a s kamenitým podložím je cca 250m od hotelu (vstup do vody je možný přes molo). Na pláži je barový servis (za poplatek), sprchy a WC.

Popis

Příjemný hotel s přátelskou atmosférou svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí a směnárnou, dvě restaurace, bar a kavárnu, pěkný bazén s oddělenou částí pro děti (lehátka, slunečníky a matrace u bazénů jsou zdarma).

Internet

Hotel svým hostům poskytuje Wi-Fi připojení v lobby hotelu a na pokojích zdarma. Hostům je také k dispozici internetový koutek za poplatek (cca 1 EUR/den).

Sport a zábava

Můžete si zahrát plážový volejbal zdarma, hotel svým hostům poskytuje saunu a masáže za poplatek. Nabídka vodních sportů na pláži také za poplatek.

Stravování

All Inclusive.

www.obatimehotel.com

Maximální obsazenost

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!