Hotel Kemal Bay

  
Načítá aktuální zájezdy v tomto hotelu
Sezona: LÉTO 2016

Poloha

Hotel je postaven v mírném svahu na okraji letoviska Konakli. Nejbližší nákupní možnosti, restaurace a bary jsou v cca 4 km vzdáleném centru tohto městečka. Město Alanya je cca 8 km od hotelu, autobusová zastávka se nachází v blízkosti hotelu. Vzdálenost od letiště v Antalyi je cca 115 km.

Pláž

Vlastní písčito-oblázková pláž se strmějším vstupem do moře, barovým servisem a sprchami se nachází přímo u hotelu. Lehátka a slunečníky zdarma, plážové osušky za poplatek a na vratnou zálohu.

Popis

Hotelový komplex svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí, dvě restaurace a čtyři bary, obchůdky, minimarket, kadeřnictví a diskotéku. V areálu je pěkný venkovní bazén pro dospělé i děti se skluzavkami (lehátka a slunečníky jsou u bazénů zdarma).

Internet

Wi-Fi v lobby a na recepci zdarma.

Sport a zábava

Hotel pro své hosty pořádá různé denní a večerní animační programy. Pro děti je zde miniklub a dětské hřiště. Zdarma si můžete zahrát plážový volejbal, šipky a stolní tenis nebo využít fitness centra a sauny. Za poplatek kulečník, vířivka, masáže a služby lázeňského centra.

Stravování

All inclusive.
www.altigroup.com

Maximální obsazenost

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!