Hotel Delphin Imperial

  
Načítá aktuální zájezdy v tomto hotelu
Sezona: LÉTO 2016

Luxusní hotelový komplex v oblíbeném letovisku Lara nabízí spoustu vyžití pro všechny věkové kategorie, poblíž nákupních možností, barů a restaurací.

Poloha

Hotelový komplex se nachází v oblíbeném letovisku Lara. Nejbližší nákupní možnosti, restaurace a bary jsou v centru Lary – cca 200 m. Antalya je cca 15 km, autobusová zastávka je v těsné blízkosti hotelu. Letiště je cca 10 km.

Pláž

Vlastní písčito-oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře, barovým servisem, sprchami a WC je přímo u hotelu (lehátka, slunečníky, plážové osušky zdarma).

Popis

Luxusní rezort se zahradou svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí a směnárnou, několik restaurací a barů, obchůdky, minimarket, diskotéku, kadeřnictví, konferenční prostory, několik venkovních bazénů (lehátka a slunečníky zdarma), bazén se skluzavkami a bazén pro děti. Pro děti je zde k dispozici miniklub a dětské hřiště.

Internet

V lobby hotelu a na pokojích je Wi-Fi zdarma, internetová kavárna za poplatek.

Sport a zábava

Animační programy. Zdarma plážový volejbal, fitness, sauna, stolní tenis, tenis a windsurfing pro držitele platné licence. Za poplatek kulečník, elektronické hry, služby lázeňského centra a vířivka.

Stravování

Ultra All Inclusive.

www.delphinhotel.com

Maximální obsazenost

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!