Hotel Delphin Diva

  
Načítá aktuální zájezdy v tomto hotelu
Sezona: LÉTO 2016

Poloha

Luxusní komplex je v prázdninovém letovisku Lara, nejbližší obchůdky, restaurace a bary jsou vzdáleny cca 100 m. Centrum města Antalye a letiště je cca 15 km od hotelu. Pro přepravu můžete využít místní autobusy nebo tzv. dolmuše, autobusová zastávka se nachází v těsné blízkosti hotelu.

Pláž

Dlouhá písčitá pláž s příkřejším vstupem do vody, s barovým servisem, sprchami a WC (lehátka, slunečníky a plážové osušky jsou k dispozici zdarma) se nachází přímo u hotelu.

Popis

Rozsáhlý hotelový komplex svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí a směnárnou, několik restaurací a barů, obchůdky, minimarket, diskotéku, společenskou místnost, kadeřnictví, vnitřní bazén, pět venkovních bazénů (dva jsou se skluzavkami a tobogány) a bazén pro děti (lehátka a slunečníky u bazénů zdarma).

Internet

Wi-Fi připojení je ve veřejných prostorách hotelu i na pokojích zdarma.

Sport a zábava

Hotel pořádá příležitostné animační programy. Pro děti je zde dětské hřiště a miniklub. Zdarma si můžete zahrát stolní tenis, plážový volejbal, basketbal, fotbal, tenis během dne (osvětlení je za poplatek) nebo je zde k využití fitness centrum či sauna. Za poplatek je k dispozici lázeňské centrum, solárium, masáže, kulečník, elektronické hry a tenis s osvětlením. Na pláži můžete využít širokou nabídku vodních sportů za poplatek.

Stravování

Ultra All Inclusive.
www.delphindiva.com

Maximální obsazenost

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!