Hotel Atlas Beach

  
Načítá aktuální zájezdy v tomto hotelu
Sezona: LÉTO 2016

Přátelský hotel nedaleko pláže, nabízející spoustu zábavy a sportovního vyžití pro celou rodinu.

ROZHODNĚTE SE VČAS A ZÍSKEJTE:

  • DÍTĚ DO 13 LET ZDARMA a SLEVA pro dospělé

Poloha

Hotel se nachází v živém letovisku Konakli. Centrum městečka Konakli se spoustou restaurací, barů a obchůdků je vzdáleno cca 150 m od hotelu, město Alanya je cca 12 km. Autobusová zastávka je v blízkosti hotelu. Vzdálenost od letiště v Antalyi je cca 110 km.

Pláž

Hotel má vlastní písčito-oblázkovou pláž se strmějším vstupem do moře (lehátka a sluneční zástěny zdarma, ručníky za poplatek), s barovým servisem, se sprchami a WC. Hotel je od pláže cca 50 m, je oddělen místní komunikací a také k ní vede podchod.

Popis

Hotelový komplex svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí a směnárnou, restauraci a tři bary, kadeřnictví, minimarket, obchůdky, konferenční prostory, vnitřní bazén, bazén se skluzavkami (v provozu v hotelem vymezených časech), bazén pro děti a malá vířivka (lehátka a slunečníky u bazénů k dispozici zdarma).

Internet

Wi-Fi připojení zdarma v lobby hotelu.

Sport a zábava

Příležitostně animační a večerní programy. Zdarma plážový volejbal, šipky, kulečník, fitness a stolní tenis. Za poplatek turecké lázně, sauna a masáže. Na pláži nabídka vodních sportů za poplatek. Pro děti je zde miniklub a dětské hřiště.

Stravování

All Inclusive.

www.atlasbeachhotel.com

Maximální obsazenost

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!