Hotel Marhaba Royal Salem

  
Načítá aktuální zájezdy v tomto hotelu
Sezona: LÉTO 2016

Letní dovolená přímo u pláže. Letovisko vhodné zejména pro páry nebo mladé rodiny s dětmi. Hotelový komplex je umístěný v krásné zahradě, nabízí kvalitní zázemí a profesionální služby. Pro děti dětské hřiště a miniklub, pro dospělé široká nabídka sportovního vyžití nejen na pláži a dalších aktivit pořádaných hotelem.

Poloha

Hotel se nachází cca 4 km od centra letoviska Sousse a cca 5 km od jachetního přístavu Port El Kantaoui. Nejbližší nákupní možnosti, kavárny, restaurace a bary jsou cca 100 m od hotelu. Letiště je vzdáleno cca 40 km.

Pláž

Vlastní pláž s jemným pískem, pozvolným vstupem do moře, barovým servisem a sprchami leží přímo u hotelu. Lehátka a slunečníky zdarma, plážové osušky na zálohu (cca 10 TND).

Ubytování

Klimatizované pokoje (klimatizace v provozu 15. 6.–15. 9.) mají koupelnu s vanou nebo sprchou a WC, vysoušeč vlasů, SAT-TV, telefon, miniledničku a balkon nebo terasu. Za poplatek bezpečnostní schránky na recepci. Na vyžádání možnost zajistit dětskou postýlku zdarma.

Popis

Hotelový komplex, vhodný pro mladé páry a rodiny s dětmi, se skládá z několika budov umístěných v rozlehlé zahradě plné palem a eukalyptů. K dispozici je vstupní hala s recepcí a směnárnou, tři restaurace a bary, maurská kavárna (za poplatek), obchůdky, minimarket, společenská místnost, kadeřnictví a diskotéka. V hotelu jsou dva venkovní bazény (jeden s mořskou vodou a tobogány), bazén pro děti a vnitřní bazén (lehátka a slunečníky u bazénů zdarma.

Internet

V hotelu je k dispozici Wi-Fi připojení na recepci a pokojích zdarma.

Sport a zábava

Hotel pořádá animační a večerní zábavné programy. Pro děti je zde miniklub a dětské hřiště. Plážový volejbal, minigolf, stolní tenis, tenis během dne (osvětlení za poplatek), fitness a sauna zdarma. Kulečník, elektronické hry, masáže, tenis s osvětlením, služby lázeňského centra a vodní sporty na pláži za poplatek.

Stravování

All Inclusive.

www.marhabahotels.tn

Maximální obsazenost

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!