Hotel Caribbean World Hammamet Village

  
Načítá aktuální zájezdy v tomto hotelu
Sezona: LÉTO 2016

Poloha

Hotel se nachází cca 3 km od centra rušného Hammametu. Nejbližší nákupní možnosti, restaurace a bary jsou od hotelu vzdáleny cca 200 m. Letiště je vzdáleno cca 40 km.

Pláž

Vlastní písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře leží cca 300 m od hotelu, od kterého je oddělena pobřežní promenádou. K dispozici je zde barový servis a sprchy. Lehátka a slunečníky na pláži zdarma, plážové osušky za poplatek a na vratnou zálohu.

Popis

Hotel svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí a směnárnou, dvě restaurace, tři bary, diskotéku a obchůdky. V areálu je krytý bazén, větší venkovní bazén pro dospělé, bazén pro děti a bazén s malým aquaparkem. Lehátka a slunečníky u bazénů zdarma.

Internet

Wi-Fi připojení na recepci zdarma.

Sport a zábava

Hotel pro své hosty pořádá různé animační a večerní programy. Pro děti je zde dětské hřiště a miniklub. Zdarma si můžete zahrát plážový volejbal, fotbal, basketbal, šipky, stolní tenis, tenis během dne, minigolf nebo si zacvičit ve fitness. Za poplatek kulečník, elektronické hry, masáže, sauna a služby lázeňského centra. Na pláži nabídka vodních sportů za poplatek. Golfová hřiště Yasmine a Citrus jsou vzdálena cca 10 minut jízdy od hotelu.

Stravování

Maximální obsazenost

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!