Hotel Laico Djerba

  
Načítá aktuální zájezdy v tomto hotelu
Sezona: LÉTO 2016

Hotel ležící u vlastní písečné pláže cca 8 km od Midounu. Široká nabídka kaváren, restaurací, barů, obchůdků. K dipozici jsou bazény, lázeňské centrum, sauna. Různé animační, sportovní programy, diskotéka. Letiště je vzdáleno cca 35 km.

ROZHODNĚTE SE VČAS A ZÍSKEJTE:

  • AŽ 2 DĚTI ZDARMA a SLEVA pro dospělé
    (1. dítě do 12let; 2. dítě do 12 let)

Poloha

Hotel s poklidnou atmosférou se nachází cca 8 km od městečka Midoun, které nabízí širokou nabídku kaváren, restaurací, barů a obchůdků. Letiště je od hotelu vzdáleno cca 35 km.

Pláž

Vlastní písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře (částečně kamenité dno), sprchami a barovým servisem. Lehátka a slunečníky zdarma, plážové osušky na zálohu (cca 10 TND).

Ubytování

Klimatizované pokoje (klimatizace v provozu 15. 6.–15. 9.) mají koupelnu s vanou nebo sprchou a WC, telefon a SAT-TV. Minibar na pokoji za poplatek (cca 7 TND/den). Na vyžádání je možné zajistit dětskou postýlku zdarma. Hotel nabízí také možnost ubytování v rodinných pokojích s palandou, které mají stejné vybavení jako pokoje standardní. Bezpečnostní schránky jsou k dispozici na recepci hotelu za poplatek (cca 2,5 TND/den).

Popis

Příjemný hotel postavený v tradičním tuniském stylu svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí a směnárnou, tři restaurace a tři bary, kavárnu, konferenční a společenskou místnost, nákupní galerii, minimarket, kadeřnictví a diskotéku. V hotelu je vnitřní bazén (v červenci a srpnu zavřený), pěkný velký bazén pro dospělé a oddělený bazén pro děti. Lehátka a slunečníky jsou u bazénů zdarma.

Internet

Wi-Fi připojení na recepci zdarma.

Sport a zábava

Hotel pořádá animační programy. Pro děti je zde dětské hřiště a miniklub. Zdarma si můžete zahrát plážový volejbal, basketbal, šipky, fotbal, minigolf nebo tenis během dne. Za poplatek kulečník, stolní tenis, tenis s osvětlením, elektronické hry, masáže, sauna a služby lázeňského centra. Na pláži nabídka vodních sportů za poplatek.

Stravování

All Inclusive.

www.laico-djerba.com

Maximální obsazenost

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!