Hotel Club Djerba Les Dunes

  
Načítá aktuální zájezdy v tomto hotelu
Sezona: LÉTO 2016

Hotel ve stylu tuniské vesničky se nachází v prázdninovém letovisku Sidi Mahrez. Nejbližší nákupní možnosti jsou k dispozici cca 100 m od hotelu, restaurace a bary cca 500 m.

Poloha

Hotel leží na klidném místě, v prázdninovém letovisku Sidi Mahrez, cca 4 km od centra městečka Midoun. Nejbližší nákupní možnosti jsou vzdáleny cca 100 m od hotelu, restaurace a bary cca 500 m. Letiště je cca 23 km daleko.

Pláž

Menší hotelová pláž s jemným pískem a pozvolným vstupem do moře se nachází cca 300 m od hotelu, od kterého je oddělena místní komunikací. Na pláži jsou k dispozici sprchy a barový servis (za poplatek). Lehátka a slunečníky jsou k dispozici za poplatek (cca 4 TND/lehátko), matrace za poplatek (cca 4 TND) a plážové osušky jsou také za poplatek (cca 1 TND/den).

Popis

Hotel ve stylu tuniské vesničky svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí a směnárnou, dvě restaurace a bary, nákupní galerii, minimarket, společenskou místnost, kadeřnictví, diskotéku a vnitřní bazén. V areálu je pěkný bazén pro dospělé, menší relaxační bazén a bazén pro děti. Lehátka, slunečníky a matrace jsou u bazénů zdarma.

Internet

Wi-Fi připojení na recepci a terase hotelu zdarma.

Sport a zábava

Hotel pro své hosty pořádá různé denní animační a večerní zábavné programy. Pro děti je zde miniklub. Zdarma si můžete zahrát basketbal, minigolf a stolní tenis. Kulečník, elektronické hry, sauna, masáže a služby lázeňského centra za poplatek.

Stravování

Polopenze formou bufetu nebo možnost All Inclusive.

Maximální obsazenost

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!