Tiskové centrum

Zde Vám budeme pravidelně přinášet nejnovější informace týkající se naší společnosti - aktuální tiskové zprávy a oficiální prohlášení.

Pokud máte k tiskové zpávě dotaz, napište nám. Rádi Vám odpovíme.

Blue Style oceněna jako nejlepší cestovní kancelář pro cesty do Tuniska

Blue Style oceněna jako nejlepší cestovní kancelář pro cesty do Tuniska.

PRAHA, 18. 4. 2018 – Na slavnostním galavečeru, který se odehrál 13. dubna v hotelu Four Season v Tunisku, získala CK Blue Style prestižní trofej Travel d’Or v kategorii »Tour operátoři do Tuniska ze zahraničí«. Generální ředitel a zakladatel cestovní kanceláře Imed Jeddai převzal cenu z rukou ministryně pro turismus Selmy Elloumi Rekiky.

„Je pro mě velkou ctí, že se nám podařilo dosáhnout tak významného ocenění. Je to pro mě důkaz, že v Tunisku odvádíme kvalitní práci a že nabízíme našim klientům to nejlepší. A není to jen naše zásluha, ale také zásluha našich partnerů zde v destinaci. Jsem rád, že si toho všimla i porota,“ prohlásil v rámci galavečera Imed Jeddai, CEO CK Blue Style. Porota se sestávala z aktérů občanské společnosti, akademických pracovníků, novinářů a odborníků z oblasti incomingového cestovního ruchu. „V Tunisku vozíme klienty do dvou oblastí a to na pevninu a na ostrov Djerba. Každá z těchto lokalit má své výhody a klienti se do nich rádi vracejí. Ostatně velmi dobré prodeje pro letošní sezonu tomu odpovídají,“ doplnila Lenka Pátek, obchodní ředitelka CK Blue Style.

Porota ocenila cestovní kancelář především za vytrvalost, úsilí a péči, jakou Blue Style věnuje rozvoji a udržení turistického ruchu v Tunisku. Přední incomingová cestovní kancelář v Tunisku, která byla založena v roce 1997 v Praze, operovala v roce 2016 z ČR 80 % tuniského trhu. Minulý rok dopravila do destinace 36 000 zákazníků a v ten rok mimo jiné obdržela prezidentskou cenu 100 nejlepších českých firem v Tunisku. Pro letošní rok předpokládá dovézt do Tuniska dokonce 46 000 českých turistů.

Václav Nekvapil
Tiskový mluvčí Blue Style k.s.

Imed Jeddai


Publikováno Čt 19.04.2018


Ke stažení

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!